Skocz do zawartości

dęblin,kozienice,puszcza kozienicka


rutus1

Rekomendowane odpowiedzi

oj Thomson, coś tam jeszcze można wygrzebać tylko trzeba się nieźle nałazić. Namierzyłem z 15 nieprzekopanych ruskich ziemianek, -kilkanaście łusek 0,5 cala, troszkę szmelcu od jakiś pojazdów i niemiecka mina wyskakująca brrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 173
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
To co Panowie w końcu może się poznamy osobiście wszyscy z okolicy? może zrobimy sobie wspólny zjazd? Wszędzie robią sobie spotkania towarzyskie a my co?, wymienimy się doświadczeniami, miejscówkami(smutnych panów nie zapraszamy) Mam dwie wersje spotkania-pierwsze bardziej ciekawsze w terenie lub u nas(Kozienice) na piwo - piszcie co o tym sądzicie , pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scyzor76 - ja bym poprosił o mniej kwieciste wypowiedzi

jeżeli czegoś nie zrozumiałeś, przeczytaj :

http://www.odkrywca.pl/uwaga-zanim-dodasz-post-na-forum-przeczytaj-to-,227091.html#227091

bo więcej próśb nie będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak żeby nie planować z dnia na dzień :) w następny weekend (sobota, niedziela) mam wolne przedpołudnia. Jeśli będzie ładna pogoda, otwieram tegoroczny sezon. Może ktoś skusi się na wypad między śniadaniem i obiadem? :) Piszcie na priv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Widzę, że kozienicki wątek odżył... nie zajrzałem wcześniej bo Scyzor na pewno byśmy wybrali się razem...Ja byłem w weekend w okolicach Łaszówki i Ryczywołu ale jak zwykle kiszka. W ten weekend również zamierzam jechać ale zmieniam całkowicie teren i skupiam się dokładnie na jednym wydarzeniu historycznym i myślę, że braknie mi całego roku na realizację pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie