Skocz do zawartości

dęblin,kozienice,puszcza kozienicka


rutus1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam koledzy jestem z Dęblina i troszkę chodzę z wykrywaczem po lasach, staram się nie chodzić po polach bo to troszkę denerwuje rolników. Jeżeli ktoś z Was znalazł coś ciekawego w moich stronach to niech się pochwali !!!! Zweryfikujemy miejsca i porównamy nasze wiadomości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to są jeszcze takie miejsca na militarkę bo myślę że o niej właśnie piszesz? Widok dołów w każdym zakątku lasu nie przekonuje mnie zbytnio do Twoich twierdzeń. Jeśli chodzi o drobny kolor to może jeszcze coś zaskoczyć ale na sukcesy bym się nie nastawiał. Nie te lata!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk zawsze można, tylko trzeba wiedzieć gdzie.

A Tobie Bandzior to się trochę dziwie. Mieszkałeś w Głowaczowie więc na pewno nie miałbyś problemów w zasięgnięciu języka od miejscowych. starsi ludzie mogą coś zawsze podpowiedzieć, a i nieraz zaprowadzić na super miejscówke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaku ameryki nie odkryłeś...chyba że w konserwie ;-)szukam już 10 lat. Nawet nie wiesz ile miałem tych super miejsc nagranych...i albo nic tam już nie było albo pamięć nie ta. Śmiem śmiało twierdzić że militarka w tych rejonach to przeszłość. Kolor ok ale i tak to będą drobiazgi. Wątpię byś miał ramę Lorenza Deepmaxa by sięgnąć aż tak głęboko no chyba że w stylu ruskim rozkopujesz ziemianki tak do 1.80 cm w głąb i wzdłuż, a wykrywką macasz z dna burty. Miałem Smętka, Nowaka, Quattro teraz mam E-track więc raczej wiem na jakich głębokościach pracują i wiem że doły to były przeleciane nie 10 lat temu lecz już 15. Spytaj Adama z Vikinga lub Indi kiedy jeździli na Studzianki za militarką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łusek owszem wyszło bardzo dużo..ale ja łusek nie zbieram

chodząc natomiast po leśnej polanie wyszły mi:

1) guzik z orłem w koronie i sygnaturą M K
2)50 groszy z 1923 roku
3)5 groszy z 1959 roku
4)10 kopiejek z 1982 roku
5)1/2 franka szwajcarskiego z 1971 roku :)

czyżby weterani wojenni wracali na miejsca w których walczyli?? bo skąd taka różnorodność monet na leśnej polanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
a ja wybieram się w Wasze tereny... do cioci ;-) na tydzień odpocząć... mieszka na obrzeżach Kozienic, i mam pytanie, czy na obrzeżach miasta (tam jest las) działo się cosik co można wykrywką namierzyć? wiem że Thomson zaraz powie że nie ma po co i szkoda se d....y zawracać ;-)) ale u ciotki jestem raz na rok albo i rzadziej to może jakoś się dogadamy :-%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od strony szpitala i nowego osiedla ciągnie się niemiecka linia okopów z 44. Dużo śmieci, ale jak się połazi to trafi się też coś z okresu. Dodam, ze ostro przekopana.

Jak cos to możemy się zgadać szczurek na jakiś wspólny wypad moze w wekend.


Zdrów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie