Skocz do zawartości

dęblin,kozienice,puszcza kozienicka


rutus1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
wychodza jak zwykle kopiejki kopiejki i kopiejki..trochę groszy międzywojennych i czasem augustowskie grosiki...ale jest tego naprawdę coraz mniej...zabudowania cegielni są po dziś dzień, a o urzędzie pocztowym też słyszałem...scyzor piszesz się na świąteczny weekend w okolice Ryczywołu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z miłą chęcią ale ku..... mać niestety w 1 dzień idę na chrzciny, a w drugi jadę do rodziny. A gdzie wy tam działacie koło tego Ryczywołu? Jeśli drobnica to ja słabo sobie z tym radzę - wykrywacz salamandra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie działamy tego nie wiem bo szczerze mówiąc nigdy tam jeszcze nie byłem, generalnie to pola...ale to juz niemal przyczółek...więc być może miałbyś co robić...czyli z tego co mówisz zostaje ci sobota ^^ tez się wybieram ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

życie nie jest takie piękne jak się wydaje, żona prawdopodobnie idzie do roboty a ja siedzę z dzieciakiem. Chyba wyskoczę jutro (czwartek) na I wojnę. Myślałem ,że chłopaki z Augustowa przekopali cały zakątek, ale rok temu byłem z kumplem w jednym miejscu i fajne monetki mu wychodziły , więc może wyskoczę poszperać w tamtej okolicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa! Ryczywół? Toż to moje wspomnienia z dzieciństwa i wczesnej młodości :) W tygodniu poświątecznym, a możliwe że i w poświąteczny weekend tam się wybiorę. Jest jedno (niestety mocno zaśmiecone) miejsce, które chyba warto sprawdzić - kiedyś znaleźliśmy tam z kolegami schowane banknoty z czasów wojny. W każdym razie chętnie poszwendałbym się po starych kątach w zacnym towarzystwie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracajac dzisiaj z terenów okolic Garbatki (marne efekty aczkolwiek jedna ciekawostka) zauważyłem, że nasze kochane Nowiny najechali koledzy ze Zwolenia ^^ było ich chyba czterech...teraz juz wiem czemu te Nowinki tak przekopane ^^aczkolwiek wczoraj na Nowinkach wyszedł medal rosyjski z okazji 100 lecia wojny 1812 - 1912"
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
witam
kiedyś parę lat wstecz, wyciągnąłem 2 magi od naszego rkm-u, a znajomy trafił tam polski hełmik, to co mówi abcd może to i prawda była, ale ileś lat temu, choć na pewno przy odrobinie szczęścia można tam jeszcze coś wyjąć. Byłem tam później jeszcze kilkanaście razy, ale nic i nic a więc odpuściłem. Osobiście posiadany czas (niewielka ilość)wolę poświęcić na inne rejony bardziej dziewicze, które od czasu do czasu, da się jeszcze namierzyć. Tak z ciekawości się spytam abcd, o czymś konkretnym co tam wyszło może słyszałeś??, czy też sam może m.in. w tym uczestniczyłeś??, czy to tylko takie mało skonkretyzowane opowieści z piątej ręki?? osobiście z września na terenie przyczółka w tamtym sezonie wyciągnąłem ładny polski hełmik z zachowanym napisem w środku, a jeszcze sezon wcześniej polską blaszkę (cała i wybita), bardziej wstecz też coś się trafiało, ale nic z tego nie było wyjęte w rejonie Basinowa.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie