Jump to content

T-34


okop

Recommended Posts

W Polsce pewnie nawet i to bylo by zabronione, ale z tego co widze filmik jest z Anglii. A co do T-34 to juz chyba lepiej obejrzec Czterech Pancernych...", akurat chyba leci na ktoryms kanale, a ujec we wnetrzu - co nie miara :)
Link to comment
Share on other sites

Jak wyglądało wnetrze czołgu i wieżyczka?"

Ale jakiego dokładnie T-34, bo różnice bywaja poważne. I nie chodzi tylko o różnice między T-34/76 a 85. Same np. wersje z armatą 76mm miały kilka typów wież (spawana z płyt walcowanych, odlewana, tłoczona...) mocno różniących się zewnętrznie jak i wewnętrznie. We wnętrzu kadłuba różnice (może mniejsze) ale też występują.

http://www.primeportal.net/tanks/dmitry_kiyatkin/t-34_fort_knox_2/index.php?Page=1
http://www.primeportal.net/tanks/paul_adamson/t34-85/index.php?Page=1
http://www.primeportal.net/tanks/tim_roberts/t-34_85_m2/index.php?Page=1
http://www.primeportal.net/tanks/dmitry_kiyatkin/t-34_76_1942/index.php?Page=1
Link to comment
Share on other sites

w tą sobotę w legionowie masz mozliwosc zobaczenia jedynego chyba w polsce tak odresaurowanego T 34. jest w 95% kompletny w środku i wszsytko działa. kosztowało to wiele potu Radzia. ale teraz to sie buty zdejmuje tak wypicowany
Link to comment
Share on other sites

Okejos napisz coś więcej gdzie i o której będzie mozna zobaczyć t 34 w Legionowie mieszkam tuż obok, bardzo interesuje się panzernymi pojazdami, cos tam zbieram w ramach możliwosci i chciałbym zobaczyć odrestaurowaną t 34 w środku. Napisz chociaz na priv.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information