Skocz do zawartości

Allegro great hits vol.12


wino39

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 195
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Kado- masz rację. Traper nie powinien używać określenia kretyn. Jest to w sumie przypisane do osób ze stwierdzonym upośledzeniem. A tym wypadku nie mamy formalnej pewności.
Choć w kolekcji WHW dziwnie będzie wyglądała swasta zrobiona na bazie blachowkręta. Chyba, że cyfry w nicku to zmyła :-)

Ale może się czepiam.

PS Nie bądź bardziej papieski od papieża.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieksniegu - bardziej od papieża to nie będę na pewno ;]
Ale ja też mam konto na all.... i nie za bardzo podobało by mi się gdyby ktoś nazwał mnie kretyn" lub jakoś inaczej za to co kupiłem. To tylko ty ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kado
Odpowiedział bym ci wczoraj, ale miałem awarię serwera.

1. Nie jesteś moderatorem, aby wręczać kartki. Raczej się martw o siebie, nie o mnie.
2.Jeżeli na Allegro używasz nicku mendrek 88" to nawet nie jest mi przykro że cię uraziłem.
3.Piszesz o szacunku ? Szanuje się ludzi którzy swoją postawą, bądź osobowością coś przedstawiają i wnoszą do społeczeństwa coś konstruktywnego, a nie zafascynowani CHORĄ ideologią, przybierają jednoznacznie brzmiące nicki i kupują kawałek współcześnie wykonanego złomu przedstawiający symbol i CHOREGO zafascynowania.

Kolega Człowieksniegu w sposób jasny przedstawił ci definicję kretyna. Więc jakim innym mianem można to określić ? Fascynat inaczej" ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie