Skocz do zawartości

hełm-renowacja


sudajew

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Niektóre kawałki blach są odchylone wzgl. stanu pierwotnego o jakieś 45stopni. Boję sie trochę prostowania na zimno po tymjak prostowałem łyzke mosiężną - mam teraz 2;)
Ale spróbuję palnikiem.
dzięki,
makul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtam,pod wpływem tego wątku postanowiłem skończyć moją M40 którą zacząłem reanimować jakieś 2 lat temu,niestety leżała słabo zabezpieczona odłogiem na szafie i teraz muszę na nowo wyciągać rudego z wżerów.
Swienty82 chyba masz zamiar bardziej zeszlifować tą szpachle bo jak na mój gust to strasznie grubo to pociągleś i po malowaniu zobaczysz ze to będzie widać,jak niema dziurek(albą są minimalne)na wylot to szlifuje do gołej blachy a szpachla wypełnia wszystkie zagłębienia i mam idealnie gładki dzwon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dzwon był nieźle wyżarty, a do tego góra składała się z kilku kawałków więc musiałem to jakoś w miarę ładnie poskładać do całości. Generalnie nie jest tego za dużo i w miarę oddaje rzeczywistą grubość powłoki-no-jeszcze trochę zjadę". Tylko remoncik w domu trwa i jakoś nie mam czasu się na poważnie tym zająć... jeszcze poszukuję taniej farby do tego i będzie ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę robić nikomu reklamy ale używałem już tego produktu i mogę szczerze polecić,choć cena nie zachęca szczególnie jak się farbę załaduje w spray co mnie kosztowało kolejne dwie dychy ale komfort malowania o niebo lepszy.
Pozdrawiam.
http://www.allegro.pl/item597063908_farba_feldgrau_na_helm_i_nie_tylko.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

odświeżam wątek
dziś nałożyłem drugą warstwę tego czegoś na C i sobie tera ładnie schnie:)
Za kilka dni dostane moja zaczepistą wypłatę wysokości 100zł to sie o szpachli pomyśli, a planuje pomalować garnek na wakacje, jak coś sie zarobi.
pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie