Skocz do zawartości

27 p. p. Częstochowa


sahara47

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Dzięki wielkie, potrzebuję właśnie sprawdzić jak najbliżej Września `39, pewnego Żołnierza 25pp.

Prawdopodobnie oficer, niestety właśnie po to chciałbym sprawdzić aby się dowiedzieć czy na pewno..

Macie może dostęp do tego z marca `39?

pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Przegapiłem sprawę :/
Ale jeśli chodzi o 25 pp może mógłbym Ci pomóc, oczywiście jeśli podasz mi nazwisko tego kogoś i swoje dotychczasowe przypuszczenia. Mam nieco wiadomości na temat 25 pp w 1939 roku, więc może uda się znaleźć tą osobę. Jak coś, to ślij na PW.

Pozdrawiam!
Adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8total4

Posiadam RO39, chętnie sprawdzę.
Proszę o imię i nazwisko osoby oraz datę urodzenia (jest wiele osób o tym samym imieniu i nazwisku zwłaszcza przy popularnych nazwiskach np. Kowalski, Nowak itp.)

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
Witam na forum i od razu zwracam się z pytaniem, czy jest lista odznaczonych Krzyżem Walecznych za wojnę z bolszewikami żołnierzy tego pułku? Interesuje mnie to ponieważ najprawdopodobniej mój pradziadek, który brał udział w tej wojnie był właśnie w szeregach tej formacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...
To dobra wiadomość, przynajmniej w tym przypadku jest możliwość weryfikacji odnośnie pochodzenia fotografii.Kiedyś, kiedy prowadziłem w innym portalu tematy związane z pułkami piechoty, dostałem w korespondencjach ( podobnie jak to zdjęcie) zdjęcia ze wskazaniem na aukcje.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie