Czlowieksniegu Napisano 13 Październik 2025 Napisano 13 Październik 2025 12 godzin temu, bjar_1 napisał: Punk w publicznej? Masz na myśli KSU? Chyba, że to z lat osiemdziesiątych, to przepraszam.
Cronos Napisano 13 Październik 2025 Napisano 13 Październik 2025 Nie takie rzeczy się oglądało w publicznej. Pamięta ktoś 30 ton lista przebojów? Do obiadu. W jednym wydaniu i Abba Pater -JPII i wywiad z Slayer'em i coś Ironów, Vader, a później Vengaboys boom boom boom boom i Kolorowe sny Just five i coś Kalibra. Dla każdego coś miłego:)
bjar_1 Napisano 13 Październik 2025 Napisano 13 Październik 2025 (edytowane) Obejrzałem w sumie bez uczucia zażenowania. Edytowane 13 Październik 2025 przez bjar_1
Czlowieksniegu Napisano 13 Październik 2025 Napisano 13 Październik 2025 1 godzinę temu, bjar_1 napisał: Obejrzałem w sumie Wciąż glam punk?
bjar_1 Napisano 13 Październik 2025 Napisano 13 Październik 2025 Ta, raczej nie wrócą już do korzeni ;) 1
Czlowieksniegu Napisano 13 Październik 2025 Napisano 13 Październik 2025 35 minut temu, bjar_1 napisał: Ta, raczej nie wrócą już do korzeni ;) Gdy przed wakacjami rozmawiałem ze śp "Kajtkiem" Janiakiem z "Sedesu", nie chciałem mu przykrości robić mówiąc, że nawet klasyki w wykonaniu "nowego" składu brzmią całkiem inaczej, niż dobre czterdzieści lat temu... Że o np "Defekcie" pod wodzą debila Jeża nie wspomnę.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się