Skocz do zawartości

Decyzja podjęta - rzucam je.


banderas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 190
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

pawel888 przyjacielu-niestety znowu palę od 6 miesięcy [od momentu jak u nas wały przesiąkały]

Ale jest poprawa,kiedyś paliłem jednego za drugim,teraz palę drugiego za pierwszym ;]

Z nałogiem wygrywałem, ale z magią tej używki ciężko walczyć.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banderas, prawdę piszesz. Ja za sukces biorę to, że od lutego zeszłego roku nie palę w mieszkaniu. Na dymka wychodzę na podwórko. A, że nie zawsze się chce wychodzić , to przez to palę mniej.
A zapalić z Tobą i piwko wypić w terenie, to słowa nie powiem...
Do następnego razu. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no szkoda tylko zdrowia i pieniędzy. Młody jeszcze jestem,więc powiedzieć nie mogę że nigdy nie będę palił.Ale biorąc pod uwagę konsekwencje nasuwające się z każdej strony wybieram opozycję i pozostanie z czystymi płucami.
Chociaż moi rówieśnicy palą już od 5 lat... I co lepsze, nie ma w moim towarzystwie osoby która by nie puszczała dymka.
I dlatego nie zgadzam się jak ktoś mi mówi że to jest wpływ kultury masowej itd. :) To zależy tylko i wyłącznie od człowieka.
<pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw należy dojść dlaczego w ogóle zaczęliśmy ćmić.
Ja zacząłem jakoś w 2klasie ogólniaka,jakoś tak,byłe dziewczę też paliło i jakoś wpadłem w ten nałóg,jednego się pozbyłem drugi został:/

Jak na razie ograniczyłem,miast paczki na dzień jest jakieś 7-8petów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tłumacz się Hebdzik , winni się tłumaczą i szukają usprawiedliwienia dla swojej słabości i głupoty . Pomyśl sobie, że taki marny pet a ma nad tobą władzę . Nie wkurza Cie to. Wytrwałości, samozaparcia i rozumy w nowym roku życzę .Pozdro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
dla tych co nie mogą rzucić - a nie chcą palić - pod rozwagę...

zestaw dwóch e-papierosów o pojemności baterii 1000mAh
polecany - bezwatkowy

olejek zaw. 16 mg nikotyny

--------------------
działa


zwykłych - nie kupuję - nie palę - nie chcę nawet cudzesów

brak smrodu, brak nerwicy że nie mam" i nie muszę dopalać do końca"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A/ Nie lubię Cię.

B/ Bardzo Cię nie lubię, zwłaszcza jeśli się z nałogiem rozstałeś.
Moje e-badziewie służy mi tylko wtedy, gdy z Demonem jadę i nie wypada dymić dymem.
Na co dzień" mogę sobie nim ...


Choć podobno wersja dla burżuazji ( czyli takie powyżej 200-300 złotych ) faktycznie działa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieniądze... bezwatkowy
250 - 300 zet zestaw 2x + ładowarka
4x50 ml 140 zet
---------------
warto mieć zapasowy atomizer - 60 zet
gliceryna 3 zet
olejek miętowy 5 zet

2-4 miesiące palenia

----------------------------------------
w tańsze rozwiązania raczej nie warto wchodzić

w pojedynczego też raczej nie warto - lęk przed końcem baterii doprowadza do kupowania zwykłych...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje e-badziewie służy mi tylko wtedy, gdy z Demonem jadę i nie wypada dymić dymem."

Część tej chemii chyba się wydycha?? Tak czy siak jak ojciec zucał" był wydelegowany na zewnętrzny:) Teraz dla oszczędności" nabija tuty:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Końcem lipca minie 6 lat niepalenia, po jakichś 10 palenia dwóch paczek sobieskich czerwonych dziennie. I nie zacznę po jednym papierosie od nowa, co już kilkakrotnie niedowiarkom pokazywałem :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hebda pijoku i nikotyniarzu hehe- trzeba było to ubrać w jakieś bardziej potetyckie słownictwo...
Np. Na południu bez zmian:)
Burżuj:D odmówić sobie 2-3 chatelau de jabol na koszt paczki dymu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie