Skocz do zawartości

ieregulaminowe" drobiazgi z tornistra


Dziadkus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 258
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
A ja dorobiłem się oryginalnej wrzesniowej brązowej pasty do butów - kumpel trafił w miejscu rozbicia polskich taborów dziesięć puszek pasty do butów Bata", więc przechwyciłem jedną. Puszki w słabym stanie (stalowe), ale pasta jak nowa - napełniłem wreszcie moje pudełka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa szkiełka od kremu Nivea,kałamarz pelikana,i pokrywka puszki proszku do golenia.Puszkę trafiłem przed pokrywką naście metrów wcześniej ale została jako śmieć"teraz żałuje bo nie mogę jej odnaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
Pytanie nr 1
Czy na podstawie nr patentu można ustalić kiedy ten patent został nadany?
interesuje mnie patent nr: 72057-13 i nr 309-24
zwijki Morwitan
jakby ktoś miał informacje na temat nr patentów to byłym bardzo wdzięczny bo pomoże to wydatować od kiedy jakie puszki z nr patentów były produkowane
Interesuje mnie to ponieważ mam puszke po tych zwijkach z nr patentu jak i bez niego
Pytanie nr 2
W którym rokuy Polski Monopol Tytoniow wprowadził swoje logo połączone z liter PMT. B na pewno nie było tego od początku istnienia czyli od 1926.
Interesuje mnie to gdyż mam puszke po tytoniu Pursiczan z logiem PMT oraz taką z orłem zamiast loga
Pytanie nr 3
Czy posiada ktoś jakieś informacje na temat Krakowakiej firmy Artigraph. Czy to była firma w rodzaju Warszawskie Tłoczni S.A. czy firma zajmująca się projektowaniem min. reklam?
Czy wiadomo kiedy powstała gdzie się mieściła itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 9 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie