Skocz do zawartości

Panowie mody czekam na wyjaśnienie .


grove3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Od jakiegoś czasu czekam na wyjaśnienie tych żółtych kartek .
Może któraś z waszych jegomości wysiliła się i napisała z jakiego powodu je wystawiła .
Czy to tak sobie dla sportu ??
Czy boli to że się załamałem , widząc kawałki blaszek w identyfikacji i kółeczek na sznureczku i to potępiłem ?
Może uraziłem waszego przyjaciela i tak po prywatności sobie pojechaliście ??
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostales chyba informacje na maila z wyjasnieniami dlaczego dostales kartonik - jeden z mail brzmial:
Kartka za nazywanie wszystkich "debilami. Na przyszłość nie obrażaj nikogo na forum."
To takie trudne do zrozumienia, potrzeba jeszcze jakis wyjasnien?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu był problem z informacjami na temat kartek i ostrzeżeń. Widocznie panowie załapali się w tym okresie. Teraz wszystko działa dobrze o czym się niektórzy przekonali. Figurant mam prośbę. Dostałeś informację od administratora. Nie zaczynaj kolejnego zamieszania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pamiętam ten poranek .
Ale czy ja napisałem coś niezgodnego z regulaminem ??
Wyraziłem swoją opinię o identyfikacji badziewia , które na normalne oko nie jest warte tracenia baterii w aparacie , a co dopiero zaśmiecania forum .
Wiem za co jest ta druga kartka .
Jest za to że napisałem jednemu z waszych kolegów , aby sobie sam poszukał informacji o łopatce , której to kazał szukać komu innemu .
Chciałem tylko żeby ten co ją wystawił , napisał wprost że podpadłem jego koledze .
Ale zostało to wytłumaczone w ten sposób , że się zepsuło powiadomienie o upomnieniach .
Ok rozumie , też bym trzymał stronę kolegi .
Przepraszam że go uraziłem .
Przypuszczam że jutro będę miał już czerwoną i tego co teraz piszę już nikt nie przeczyta , bo cenzura usunie .
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tak późno się reflektujesz.
Na forum Odkrywcy można swobodnie prezentować swoje poglądy oczywiście poza skrajnymi.
Robiąc to trzeba jednak szanować innych. Ty się tą umiejętnością nie popisałeś.
Jeżeli tego nie zrozumiesz to wkrótce rzeczywiście Twoja działalność tutaj zakończy się banem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie