Skocz do zawartości

11 listopada, uroczystości w Warszawie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Trudno powiedzieć.
Nikt z wrześniowców" nie potwierdził uczestnictwa.
Chyba, że potwierdził organizatorowi.
Może ktoś będzie od razu w MWP, bez udziału w defiladzie.
Sam jestem ciekaw, czy najliczniejsza będzie reprezentacja (L)WP i jego kolumna zmotoryzowana?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że BOR-owiki nie zrobią nam głupiego kawału i z okazji balu p. Prezydenta nie zamkną parkingu pod teatrem.
Jak sie dowiedziałem, są cztery niezależne komitety organizacyjne obchodów. Oczywiście, o dogadaniu się pomiędzy nimi mowy nie ma!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz konkursik na 11.11.2008
co zdązyło dojechać na tej ciężaróweczce że dwaj Panowie Adamowie mieli doskonałe chumory, że o mnie nie wspomnę :-))) i co będzie hiciorem dnia ???

Podpowiedź: nie jest to tk-3 ( które też oczywiście już dzisiaj można było podiwiać.


PATRON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na Warszawę przystało, nie jest to takie proste!

Muzeum organizuje swój performens w okolicach d. Domu Partii.
Defilada wojskowa swoją drogą, ale defilada historyczna jest organizowana przez zupełnie kogoś innego.
Do tego jakiś koncert.
Czy chociażby przyjazd p.Marszałka (niezastąpiony p. Janusz Zakrzeński) na Dworzec Centralny w Warszawie. Za tym stoi chyba TVN Historia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nieee. Komendant, defilada i wystawa sprzętu wojskowego to wszystko jedna impreza organizowana przez MS Warszawę, MWP, MON i Discovery Historia.

Koncertów jest bodajże 2 (ten w MWP i III Przystanek Niepodległość - czyli seria różnych koncertów i wydarzeń kulturalnych, organizowany przez Muzeum Historii), no ale to nie rekonstrukcja.

Natomiast znalazłem coś takiego - http://wiadomosci.onet.pl/2682,1860490,nieudana_proba_odbicia_polskich_zolnierzy,wydarzenie_lokalne.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestii organizacji komentować nie będę – w końcu dzień świąteczny mamy i radować się wypada...

Niespodzianki były, co jak widać było widać.

Kilka fotek na gorąco:
http://picasaweb.google.com/darda01/11Listopada2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu Powstańców Wielkoposlkich ;) Dziekuję wszystkim za wspólny udział w paradzie, niesamowite przeżycie i wspaniała atmosfera. Organizacja na 3= ale zrekompensowała to ogólna otoczka. Dzisiaj (bo to już prawie 2:00) wrzucę link do galerii GRH Wartheland w której umieszczę fotki z wczoraj. Jeszcze raz wszystkim dziękuję i wszystkich serdecznie pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie