Czlowieksniegu Posted August 11, 2008 Author Posted August 11, 2008 Na ulubionym społecznościowym portalu Polaków Naszej Klasie jest kilkudziesięciu Hitlerów i kilku Stalinów – doniósł po południu portal tvn24.pl. Po tej interwencji administratorzy „Portalu dla ludzi z klasą” usunęli najbardziej rażące konta. Wciąż jednak na Naszej Klasie roi się od zbrodniarzy".Znajdziemy tutaj profile: marszałka III Rzeszy i twórcy Gestapo Hermanna Göringa (w rubryce „Czym się aktualnie zajmuję” możemy przeczytać: „wącham kwiatki od spodu”), zastępcy Hitlera Rudolfa Hessa, ministra spraw zagranicznych Rzeszy Joachima von Ribbentropa (znanego z paktu Ribbentrop-Mołotow) czy głównego ideologa partyjnego NSDAP Alfreda Rosenberga. Wszyscy zostali skazani przez Trybunał Norymberski na karę śmierci, bądź dożywocia.Największą popularnością cieszy się Josef Mengele, zwany Aniołem Śmierci, zbrodniczy lekarz z Auschwitz, który ma aż 6 kont oraz współtwórca i szef SS, a potem Gestapo Heinrich Himmler – posiadacz 3 kont. W rubryce „O sobie” Mengele napisał: Ich liebe Medizin, czyli „Kocham medycynę”.W portalu znajdziemy profile niemal wszystkich przywódców Czeka-GPU-NKWD. Posiadacz 9 kont Feliks Dzierżyński w jednym z nich pisze „o sobie”, że chce podbić świat. Jest tu także Gienrich Jagoda, Nikołaj Jeżow, czy Ławrientij Beria.Na Naszej Klasie znajdziemy też zbrodniarzy z innych części świata, m.in. przywódcę Czerwonych Khmerów i dyktatora Kambodży Pol Pota, za którego rządów spośród 7,5 mln mieszkańców Kambodży z głodu, chorób i w wyniku egzekucji zginęło ok. 1,7-2,5 mln ludzi. Przywódca Chin Ludowych Mao Tse-Tung na łamach Naszej Klasy ma 3 konta, a przywódcy Korei Północnej, jedynego współcześnie państwa totalitarnego – „tylko” po 1.Jak zapewnia rzecznik portalu Nasza Klasa Joanna Gajewska podejrzane profile są raz w tygodniu kasowane. Tymczasem wspomniany już „Doktor Mengele” swoje ostatnie zdjęcie wrzucił… 21 stycznia. A ja mojej Lepszej Połowie tłumaczę, że cokolwiek wypaczono pomysł i nie będę tam zaglądał...
traper6 Posted August 11, 2008 Posted August 11, 2008 Ludzka głupota i miłosierdzie Boskie nie zna granic.
dago2 Posted August 11, 2008 Posted August 11, 2008 Na naszym Forum też byli ludzie o kontrowersyjnych nickach.Naszczęście już byli:-)Pozdrodago2
Swiety82 Posted August 11, 2008 Posted August 11, 2008 Odczepcie się od BagnetaSS :) I nie powiem że za jego czasów wiało nudą na forum :P
liha Posted August 14, 2008 Posted August 14, 2008 heheheh wielka tam nowośc... to dopiero teraz zauważyli??? z pół roku temu z ciekawości paru takich wpisałem i było tego pełno. Zwykłe wygłupy gnojków...ale co najlepsze to to że paru idiotów się dodało do konta .......liha
Pyra75 Posted August 16, 2008 Posted August 16, 2008 Mnie martwią na NK konta narodowców i skinheadów.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.