Skocz do zawartości

czołgi nadciagają


okejos

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, bez urazy! Nie kwestionuję faktu, że asza" Pantera jest najlepszą repliką, jaką wykonano. Nadmieniłem skromnie, że pewne elementy nie zostały dopracowane, co przy tak ogromnym wkładzie pracy, jaki włożono jest delikatnie to ujmując - nieadekwatne. Replikę IV wykonano z dbałością o wszystkie szczegóły konstrukcyjne (nie bazuje ona na gotowcu). W sieci jest replika Jagdpanther, która ma koła jezdne wykonane niema l idealnie (maskownice kół)bez ingerencji w układ jezdny (niewykonalne). Tył naszej Pantery również wykazuje braki w pokrywy rewizyjne (można to z łatwością zobaczyć przy rekonstrukcji Pantery z Nidy). Raz jeszcze powtarzam - nie krytykuję, a staram się coś konstruktywnego podpowiedzieć. Pozdrawiam wszystkich, a zwłaszcza konstruktorów repliki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 562
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Czy chodzi o tą replikę Jagdpanther ?
http://www.youtube.com/watch?v=6PVT9eTztOg

Ona tez ma drobne braki - i układ wydechowy z kosmosu
chyba ,że coś przy niej poprawili
Nie każdy jest zorientowany jak dany pojazd powinien wyglądać
Większości wystarczy taki wygląd jaki jest-A czy brakujące drobiazgi pojawią się - no cóż to zależy tylko od właściciela pojazdu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam również artykuł Band of Brothers Panzer Nostalgia
http://filmpanzer.squarespace.com/journal/?currentPage=3

Jest kilka zdjęć pojazdów w zimowym malowaniu -sceny te miały zostać domontowane do odcinka dotyczącego obrony Bastogne ale ostatecznie zrezygnowano z nich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten krzyż chyba nie do tej wersji?Tak sobie myślę ale na reko ładnie(krzyż) się prezentuje.A gawiedź jak by zobaczyła białe belki to by się pewnie nie domyśliła że niemiec.
A w ogóle bajka ten kawał złoma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oznaczenia naniesiono na wieżę przed planowanym kamuflażem ?

Zrezygnowaliście z kamo ?

Mi tam w sumie się ten piaskowy kolor podoba...

U Trojcy, w którymś tam tomie o Panterze, jest takie fajne zdjęcie trzech Panter bez kamuflażu na postoju w lesie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobne różnice wymagające korekty, również w wizualizacji wyglądu kół jezdnych i napędowych - o tym wspominałem wcześniej. Niby nic, a psuje to wszystko ogrom pracy włożonej w wykonanie repliki. Pozdrawiam wszystkich i bez urazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to macie ... dzien przed.
czywiscie jeszcze sporo pracy zeby na Helu był jak cacko wiec na bielsku jest prapremiera i sprwdzenie mozliwosci trakcyjnych. poza tym bedzie nasz pilot z samolotem no chyba ze pogoda nawali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próby trakcyjne wypadły świetnie. grzesiek jak coś zrobi to juz zrobi :D
całość jest stabilna. i prowadzi sie świetnie.
ps tłumik jest zstepczy bo lepiej z jakimkolwiek niz koła. wkrótce będzie zastapiony orginałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie