Skocz do zawartości

Włocławek i okolice


ebramus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 195
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 weeks later...
Jak pisałem wcześniej, na Kujawach mieszkam od dwóch lat i jak na razie nie spotkałem nikogo ze szpadelkiem w polu.Ale to pewnie dla tego,że mamy takie czasy i ratuje nas tylko ocka".Chętnie poznam chłopaków po fachu,a sorry dziewczyny też o ile takie tu zamieszkują.Zróbmy coś, bo w kilka osób zawsze raźniej a niżeli samemu.Pozdro dla wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 7 months later...
Witam wszystkich.Od jakiegoś już czasu przymierzam się do zakupu wykrywacza metalu,zakup zaplanowałem na koniec zimy.
Mam nadzieje wystartować w teren z pierwszymi wiosennymi promieniami słońca.
Tak się zastanawiam czy poszukiwacze z Włocławka i okolic jeszcze tu zaglądają,pewnie będę miał dużo pytań,a i pewnie demonstracja połączona ze szkoleniem w terenie też by się przydała.
Jest tu ktoś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Cześć planowałem kupić garret ace 250,ale zastanawiam się nad zakupem modelu 350.
Na razie staram się szukać opinii na temat jednego i drugiego,może ktoś miał styczność z nimi i mógł te dwa wykrywacze porównać w terenie?
Warto te parę stówek dorzucić?
Fajnie,że ktoś tu jest,teraz będę częściej zaglądał.
Dla ścisłości interesuje mnie drobnica
Pozdrawiam i mam nadzieje,że do zobaczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasadniczo niezbyt długo, jeżeli wpis dotyczy danego działu i tytułu wątku --> Forum: Spotkania, Integracje

natomiast jeżeli dotyczy czegoś innego, np. dylematów nad zmianą sprzętu - praktycznie wcale - bo ten dział nie jest do tego przeznaczony.

czy wystarczająco i dość jasno?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie tak i nie,trudno jest mi odpowiedzieć koledze na pytanie o sprzęt, jeśli tego tu nie mogę zrobić bo nie ten dział,gdy odpiszę w prawidłowym on pewnie tego nie znajdzie,a jeśli nawet to nie będzie wiedział,że ta odpowiedz jest właśnie do niego...
Natomiast nie odpisując na zadane pytanie w mojej ocenie go obrażę i zlekceważe.
Informacje o posiadanym sprzęcie się tu przewijały, wiedź myślałem ,że to co napisałem jest ok.
Tym bardziej,że kolega pytający o sprzęt ma właśnie taki który zamierzam kupić.
Troszkę luzu:)jestem tu nowy,staram się dostosować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie