Skocz do zawartości

Włocławek i okolice


ebramus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 195
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
witam tomala
byłem w tym rejonie 3 razy(brak na wszystko czasu niestety)i za każdym razem coś tam wyszło, może nie jakieś wielkie żeczy ale było fajnie,mam znajomego z tych okolic i wiele mi naopowiadał o tych terenech,czy ty tam może też chodziłeś.Pytałem o proximę bo też z nią latam i jak narazie jest o.k pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Bandera jeśli zbierasz łuski i odłamki to ok;) Nic oprócz urwiłapek nie wyszło Ci napewno chyba że to co wymieniłem wyżej:D Szczerze kreci mnie albo porządna militarka albi kolorek.... A tam kopałem kilkanaście lat temu;) Odezwij się na priv to pogadamy. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Czwść danton
Znam miejsca ale z 1920r. no i sama drobnica,jeżeli chodzi o 1914 to myśle ze jest to trudny temat sporo osób chodzi a włocławek jest raczej ubogi w ten okres
pozdrawiam
radhar!!
jak jestes zainteresowany nadal wspólnym wypadem daj znać na forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację. Myślałem, że po zmaganiach 11-13 listopada 14 roku pod Włocławkiem panowie pozostawili po sobie więcej złomu i że może warto się przejechać i pogrzebać. Ale skoro za dużo z Wojny Światowej nie wyskakuje, to sobie odpuszczę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie .Moje byłe konto to ebramus , czyli wątkotwórca .Do tamtego konta straciłem hasło , łącznie z hasłem do konta pocztowego .Więc lipa .
Ostatni zaniedbałem sporo w tym temacie ale postaram się wszystko nadrobić .
Po ostatnim okresie kiedy wszystko co wziąłem w łapy to psuło się , zaczynając od auta poprzez dysk mojego kompa , na najważniejszym skończywszy czyli na moim kochanym Garrecie 250 ;(
Dokładnie to poszła cewka , obecnie jestem na etapie udzielenia pozwolenia na zakup nowej cewki , już tej większej .Zgodę muszę uzyskać od mojej żonki , ;)
Wracając do tematu , mój rekonesans po okolicy nie daje spodziewanych rezultatów .
Kilka oblecianych poletek w okolicy Kowala , w lesie na płd. od Włocławka to same pociski , prawie na kg. nakopałem się i ogólnie to żadna rewelacja .
Przymierzam się polatać po polu w okolicy wsi Szczytno , , ale samemu nie mam za bardzo odwagi . Może ktoś bedzie chętny , to proszę pisać w tym wątku .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie