Skocz do zawartości

Włocławek i okolice


ebramus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 195
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Wiyam kolegę. Czy jesteś z Wlocławka lub okolic? Ja już trochę potencjalnych miejscówek przeszukałem ale niestety bez lepszych rezultatów. Może jakiś wspólny wypadzik?
Pozdrawiam,
czaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
Witam kolegów ja mieszkam 50 km. od Włocławka
wydaje mi sie że na północny wchód od włocławka w Gminie konkretnie: w Adamowie ( na jednej mapie spotkałem się z nazwą Osiek wielki) wiem że tam w lasach jest gdzieś okop bo jak byłem mały to dziadek mnie tam zaprowadził ale teraz dziadek nie żyje a ja tak nie trafie za adamowem w wsi Koziołek jest tam stara stacja przy tórej są (przynajmniej były 2 lata temu) duże magazyny które wydaje mi się mogą pamięta czasy 2 w. św. jest tam też cmentarz niemiecki choć mieszkam 8 km od tych miejsc dawno tam nie byłem i muszę się kiedyś wybrać zobaczyć w jakim to wszystko jest stanie
teach dodaj foty łusek jestem ciekawy jakie się kryją w naszej okolicy
a podobno w miejscowości koch (gdzies koło włocławka ) są jakieś bunkry czy umocnienia wiecie coś o tym??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Koledzy a może tak kiedyś mały wspólny wypad, no i pochwalcie się z czym chodzicie, z ciekawości można by porównać sprzęty...
Ja dawno temu szukałem Armandem z pełnym talerzem, jak kto zna to wie, że nie za wiele...znalazłem :)
Około roku temu Fisher F4. Obecnie F75. I póki jakiś majnlabowiec" mnie nie przekona nie mam zamiaru się przesiadać na inny sprzęt...Zainteresowania: tylko drobnica, żadnej militarki...
Pozdr.
Radhar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie