Skocz do zawartości

Włocławek i okolice


ebramus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 195
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam też jestem z Włocławka i mam zamiar kupić w ciągu 1-2 miechów ace 250. Interesowałyby mnie dobre miejsca na terenie Włocławka, a nawet wspólne wypady. (Oczywiście wtedy kiedy uzbieram pieniądze na wykrywacz ;p ).
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Mam propozycję na poszukiwania samolotu i poznanie sie osób z okolic Włocławka. Tylko zastanawiam się nad terminem wypadu.
Kto sie pisze?

Teren do przeszukania to poniższa informacja:

Wichrowice - We wrześniu 1939 r. podczas wycofywania się z rejonu Śmiłowic Wojska Polskiego, zostało zastrzelonych dwóch żołnierzy niemieckich. Niemcy w odwet za ich zastrzelenie aresztowali kilku mężczyzn, umieszczając ich w ówczesnym majątku Wichrowice, a następnie zamordowali ich. Zabito także chłopców, u których znaleziono rzeczy zabrane ze zestrzelonego samolotu niemieckiego. Pochowano ich na cmentarzu w Śmiłowicach. Na polu w miejscu dokonanego morderstwa, położony został sarkofag z tablicą z białego marmuru i napisem: “Miejsce uświęcone krwią Polaków poległych za Ojczyznę w 1939 roku, Błaszczyk Kazimierz lat 14, Dołkowski Stanisław lat 23, Dołkowski Józef lat 17, Rogalski Kazimierz lat 30, Rogalski Teodor lat 26, Wasilewski Piotr lat 31, Romaszewski Wacław lat 21, Kapuściński Władysław lat 32, Smarek Bolesław lat 21, dwóch nieznanych z Włocławka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie.od roku mieszkam w okolicach włocławka i nie bardzo wiem gdzie tu uderzać na wykopki.interesują mnie miejsca bardziej typu monetki,guziki itp,bo mój sprzęt lata tylko na 18khz i nie bierze zbyt głeboko.może posiada ktoś stare mapki.z góry dzięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Witajcie.Również mieszkam we Włocławku na osiedlu Południe. Mam małe pytanie. Czy ktoś z was wszystkich ma może na sprzedaż jakiś wykrywacz metali używany do 200 zł? Bo bardzo bym chciał rozpocząć te hobby bez żadnych chinoli. O kontakt proszę na Email
fikcjaemail@interia.pl lub Braahek@interia.pl albo zwyczajnie po prostu w tym temacie. Serdecznie pozdrawiam wszystkich-Kamil.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem tematy na tym forum i odpowiedzi były,że za 200 zł to można dostać jabla. Oczywiście używanego. Wiem skąd moge kupić nowego chinola ale nie wiem czy mi się opłaca. Odpowie ktoś?
Podaje kilka nazw proszę o poradę.Który lepszy na początek.
Cs130
GC1029
MD6005
Który z nich najlepszy?
A może ktoś z was ma na sprzedaż jakiś nie drogi wykrywacz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie