Jump to content

Który to wpadł do dziury?


greg1

Recommended Posts

Turysta trzy dni wzywał pomocy, cudem ocalał
Wycieńczonego 40-letniego turystę, który przez trzy dni był całkowicie odcięty - od świata, bez jedzenia i picia - wydobyli z nyskich fortów strażacy - informuje serwis 24opole.pl.
Załoga pogotowia ratunkowego zabrała go do szpitala. Jak wynika ze wstępnych ustaleń służb ratunkowych, 40-letni mężczyzna, trzy dni temu penetrując nyskie forty, przypadkiem wpadł do głębokiego na czternaście metrów szybu wentylacyjnego. Niestety turysta nie posiadał przy sobie telefonu komórkowego. Pozostało mu jedynie wołanie o pomoc. Na szczęście skuteczne - informuje serwis opole24.pl.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Kradniesz armatę to w porządku,namierzają cię z piszczałką w terenie-bandyta,łobuz,grabieżca dać jakieś pięć latek.Niech wie że co państwowe to nienaruszalne.Dobrze że nie ma kar chłosty,za monetę 20batogów,za chełm 30 razów witką leszczynową.
Link to comment
Share on other sites

Nie ma się z czego śmiać, sam bym kiedyś wpadł do głębokiej studni, którą zasłaniały chwasty i krzaki... w ostatniej chwili dojrzałem że coś jest nie tak. A w lesie i kilka ładnych metrów pod powierzchnią ziemi, to nawet komórkę można sobie wsadzić w... kieszeń.

I nie było mi do śmiechu, od tamtej pory staram się zawsze z kimś jeździć a guziki"...
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information