Jump to content

The Polish-Bolshevik War


tomekk

Recommended Posts

Kolego wiem, że jestem już starym zrzędą, ale razi mnie pisanie po angielsku zupełnie bez powodu, szczególnie na forum na którym ze względu na tematykę przepięknie prezentuje się nasz ojczysty język. Forum zawiera osobny dział anglojęzyczny.
Link to comment
Share on other sites

swoją drogą dobrze że po angielsku zatytułowany jest filmik na youtube gdyż do większego grona ludzi dotrze, a głęboko dociera co widać po komentarzach i bardzo się z tego cieszę, oby więcej takich filmów na youtube , do fraktal- następnym razem będzie wątek zatytułowany po polsku ;)
pozdrO
Link to comment
Share on other sites

Przebrnąłem przez dyskusję pod tym filmem i patrzały mi nie dowierzały oni(Rosjanie) jeszcze wierzą, że Katyń to niemiecka sprawa, i inne tego typu historie. Poziom chamstwa, nienawiści i nieuctwa u niektórych rosyjskojęzycznych niedościgniony. Podobał mi się facet który jest w 1/4 polakiem jak po rosyjsku dawał im do rozumu.
Link to comment
Share on other sites

Bardzo ważne bo pojawia się coraz więcej debili z siłą przebicia którzy negują polski wysiłek wojenny i okres okupacji, a w mediach wiadomo liczy się sensacja i rozpisują o takich populistycznych debilach.
Dlatego liczy się każda taka inicjatywa
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Witam!
Z okazji rocznicy Bitwy Warszawskiej pozwolę sobie odświerzyć wątek, mianowice film do którego link zamieściłem był według mnie jednym z najlepszym o ile nie najlepszym filmikiem dotyczącym wojny polsko-bolszewickiej na youtube (wspaniale zmontowany i zgrany z muzyką) , chciałem go dziś obejrzeć i klops, wyświetla mi się ze został usunięty przez użytkownika, mam pytanie czy ktoś z was nie ściągał go moze na dysk???, jeśli tak to bardzo proszę o przesłanie go mi na maila mauser1898@wp.pl , zastanawia mnie tylko czemu użytkownik go usunął??? czyżby z powodu burzliwych komentarzy ze strony rosjan???
Pozdrawiam!
tomekk
Link to comment
Share on other sites

Witam!
Te filmiki też są bardzo dobre ale chodzi mi konkretnie o ten http://pl.youtube.com/watch?v=VZDaPa72LHg występuje tez na drugiej stronie http://www.nacjonalista.pl/filmy.php?v=VZDaPa72LHg i widać jedynie początek ale po próbie włączenia też pokazuje się ze został usunięty , nie wiem czemu użytkownik go usunął, tak czy siak dzięki Trooper85 a ja będe szukał dalej może gdzieś się on w necie uchował.
Pozdrawiam!
tomekk
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information