Skocz do zawartości

Cała Europa odetchnęła z ulgą po wyborach w Polsce...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 370
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Martian- co ma niepiernik do wiatraka? Hucpa, której jesteśmy świadkami przekracza wszelkie granice. To już nawet nie jest śmieszne czy żenujące. To po prostu tragedia, która pokazuje mizerię umysłową naszych elyt. Ewentualnie udowadnia, jak bardzo elty nas, szaraczków w życi mają.
I nie zwalajmy winy na media, fałszywy przekaz. Mamy nową jakość- podsłuchy, dyktafony, omijanie ( delikatnie pisząc prawa i sprawiedliwości :-). Byle nasze było na wierzchu, po nas choćby potop.

A zadowolone i dumne z siebie gęby tylko pokazują prawdziwe oblicze naszej partyjnej ( bo inna nieważna ) demokracji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może teraz nie, ale w przeszłości to piernik do wiatraka miał bardzo wiele. Mąka na pierniki;)) Nie zwalam winy na (media tylko na nasze czasy (może być też pisane w cudzysłówiu). A że w życi" to prawda szczera...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol martian , tarczę to bedziemy nad Polską mieli jak sobie ją sami wystrugamy - tarcza ma być z Polski nad Ameryką ;)
Więc przechandlujmy to amerykańskie marzenie za cokolwiek ( choćby za rurę Rosja- UE , czemu nie)
PS Ziobro zachował się ... poniżej wszelkiej krytyki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi powiesz jakie przestępstwo popełnił Ziobro to może zrozumiem tok twojego myślenia.
W wiekszości wypowiedzi zwolenników PO przeważało to, iż za PiS-u to same komisje i szukania haków na opozycję było. Jakoś nie widzę różnicy z tą tylko, ze tam faktycznie zbierano haki nawet na swoich. A tu tylko na przeciwników politycznych.
Wybiórczo traktujesz doniesienia medialne i nie wnikasz w kontekst sprawy. Patrzysz jedynie przez pryzmat własnych poglądów politycznych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erih, jeżeli Ziobro zachował się poniżej krytyki, to aż strach pomyśleć, poniżej czego zachował się Radzio Sikorski, poseł przyjazny Palikot, Julcia Pitera, Czuma, Donek i cała ta śmieszna socjalliberalna" kompanija, która zajmuje się wszystkim oprócz tego, za co biorą pieniądze. Po co w ogóle poruszacie tu tematy polityczne? Jeśli jesteście lewakami i chcecie sobie poużywać z moherów", to od tego są inne strony www, nie powiem jakie, żeby im nie robić reklamy. Jeśli zaś chcecie się pośmiać z naszej klasy politycznej", to śmiejcie się z tych, którzy na to zasługują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandolero- uderz w stół a nożyce same się odezwą. Pokaż mi, gdzie pojawia się, w wątku, nazwisko Ziobro. Proszę :-).

P.S. To jakieś kompleksy, że gdy zaczyna się dyskusja o naszej scenie politycznej, to pojawiają się zarzuty o odchylenia lewackie?

P.S. Poza forami lewackimi zapewne istnieją ( poza tą sławną stroną z Rumcajsem ) strony prawicowe. Dlaczego Twoja prawda jest lepsza od naszej?

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z doskoku- mój Młody obchodzi właśnie pośliźnięte urodziny. Niepiernik- inna wersja piernika. Na zasadzie, że piernik ma z wiatrakiem bardzo dużo wspólnego. Chcąc ( niekoniecznie w zgodzie z poprawnością językową ) zaprzeczyć użyłem określenia niepiernik.
Nie noszę- przelewam z banku :-).
Tak- uczestniczyłem nawet ( w maju ) jako organizator w potężnej ( w zamyśle ) zbiórce odzieży i zabawek. Wyszło jak zwykle- większość paczek przygotowali organizatorzy.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra , z Ziobrem mnie poniosło aje nie trawię tego... szczeniaka.
Sory.
Kol Czlowieksniegu jak najbardziej stawiam . Zaułek Niewiernego Tomasza pasuje ?
PS jakby się ktoś pytał to jestem lewakiem z odchyleniem militarystyczno-narodowym. Panowie prawicowcy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie