Jump to content
  • 0

Silnik do ID


pająk

Question

15 answers to this question

Recommended Posts

Posted
Dzięki za sugestie. Zaskoczyłeś mnie Patron z tym GAZem, sprawdziłem ich samochody, ale silniki zaczynają się tam praktycznie od 3 litrów (z wyj. Pobiedy i Wołgi), a ten ma ok. litra, może niewiele więcej. Właściciel twierdził, że to silnik stacjonarny ze zrzutu. Nie znam się na takich silnikach, dla mnie on wygląda samochodowo - może z wyjątkiem dziwnie (bo z przodu) umieszczonego aparatu zapłonowego.
Posted

Fotka z góry. Z lewej strony powiększone logo producenta (?). Jakoś nie potrafię go skojarzyć z czymś mi znanym, może ktoś pomoże...

Posted
pająk!
Masz rację! To wygląda na stacjonarkę (Obudowa sprzęgła i skrzyni biegów). Konstrukcja raczej nie niemiecka , ni radziecka.Pozostaje anglik, francuz i włoch. optuję za francuzem!
Pozdrowienia

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information