Jump to content

Właśnie w radiu podali...


pokemon

Recommended Posts

Ja słyszałem, że to w czeskim Senacie . Ciekawe co na to czescy rekonstruktorzy? Mają pewnie nie wesołe miny.

Ps.U nas w senacie nad taką ustawą nie mogliby dyskutować, pewnie związku z rozwiązaniem parlamentu :-).
Link to post
Share on other sites
W Niemczech taka ustawa obowiązuje od dawna,tam nawet symbole SS na blaszkach oferowanych w handlu internetowym muszą być zasłaniane,jest to bałwańskie ale Niemcy z powodu swoich zaszłości pewno chcą by樜więtsi od Papieża¨i w ten sposób prezentują jak to odcinają się od hitleryzmu,jest to oczywiście na pokaz.
Link to post
Share on other sites
Jak już mamy tak DU DU DU Dupiate prawo to niech wprowadzą sensowny" przepis dla NAS kopaczy. Np. Każdy może kopać poza stanowiskami archeologicznymi (opisane ZAKAZ WSTĘPU) ile dusza zapragnie do 1m głębokości. no co głupie? Na Pewno nie głupsze od obecnej ustawy. Pozdrawiam wszystkich na literkę W :] Ciebie też :)
.
.
.
CirrusCX
Link to post
Share on other sites
kolejny przykład stuprocentowej czystosci politycznej naszego rządu :)
juz raz chcieli zabronic logo konopii indyjskiej.. ciekawie byłoby wtedy, poniewaz niedleko Częstochowy znajduje się gmina Konopiska, ktorej herbem jest takiż oto listek ktory jak wiele symboli razi politykow w oczy.
Cudowny przykład demokracji - najlepiej zabronic pokazywac czegos, zamiast stawic czoła i probowac dac do zrozumienia ludziom ze te symbole z historii nigdy nie zostaną wymazane.

pozdrawiam:)
Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...

Important Information