Skocz do zawartości

okolice Poznania vol.4


romkol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 307
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Kamdrum, byłoby miło... Niestety w środę jadę w swoje landy i będę śmigał tam pewnie do niedzieli, więc browarka trza będzie przełożyć :) A przy okazji, jak masz czas i chęci to możesz do mnie np. w piątek dojechać (chata wolna) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się odwlecze, nie uciecze PG :)
Może w takim razie jakoś w przyszłym tygodniu się spotkamy większą gromadą.

Co do Festung Schneidemuhl, to nie trzeba by mnie wcale namawiać, ale moja luba by chyba nie była zadowolna, jak bym jej znowu uciekł, a do uczestniczenia w wykopkach ma stosunek, że tak powiem, bardzo chłodny.... :)

Do dobrych wieści można jednak zaliczyć to, że odebrałem dzisiaj wyniki innych badań (innego typu) i okazały się być zdecydowanie ujemne, czyli najprawdopodobniej jednak nie mam boreliozy :) (tamte ponoć są zbyt czułe i zbyt ogólne i wykrywają również obecność bakterii okołoboreliozowych"...)

Trzeba więc również za to wypić :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamdrum dobrze że te krwiopijce Cię jednak nie zaraziły
co do spotkania w większym gronie za tydzień jestem za :) chociaż pewnie będzie ciężko zebrać sie w większą grupę a w tą niedziele będę sie kręcił gdzieś w pobliskiej okolicy
jastrząb napisz kiedy masz wolną niedzielę to się wybierzemy w końcu w twoje strony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja już w rodzinnych landach :) Juto pewnie nie da rady, ale piątek, sobota i pewnie niedzielne przedpołudnie będę na łowach :) Dostęp do netu jest, więc relacje zdam na bieżąco :)
Sv, pamietaj co ci mówiłem!

Pozdrawiam i fajnych trafień życzę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamdrum, właściwie żałuj żeś się nie skusił :) Reszta fotek będzie zamieszczona na Pyrce" wieczorkiem...
Jastrząb, nie ma problemu :) mam nadzieję, że niedługo się zgadamy gdzieś wspólnie z Romkolem!
Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Dawno tu nic nie pisałem ,panowie a kiedy na przeprawę nad warte wiosna czy jeszcze teraz
jakby co to jade ,wykrywka jeszcze u mnie jest :D
A 281 co neta mu zabrali czy co,też się nie udziela na forum tak jak ja, wczoraj go widziałem ale tylko przelotnie także nawet słowa niezamieniliśmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonzo, ciebie to już dawno nie widziałem :) trzeba się koniecznie znów umówić ekipą, jak dawniej! Może na weekend będzie okazja? Mogłaby być i stara dobra" przeprawa, ciekawe czy zielsko już opadło :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

281 wpierw czekał miesiąc na autostradę" z TP:), a jak już dostał to nastąpiła awaria i dalej dostępu nie ma...
Pisał sms , że spotkał Bonza z jego samurajem - całego ukitranego < zainteresowani pewnie wiedzą, gdzie to było :) >
Sv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
No nareszcie jest dostęp do wiadomości:)
Zaległości mam tyle że na pyrce same czerwone wykrzykniki i pewnie tydzień zleci na odrabianiu tyłów.Ale podejrzewam że warto było czekać;)
Teraz parę konkretów-
Sv-czy jutro(środa)koło dziesiątej mogę ci je podrzucić pod prace?są dwie sztuki.
bonzo74-słowa nie zamieniliśmy bo się rozpędziłem a 700 pod maską się kryje i problem z rozbujaniem bym znowu miał;)
A tak na poważnie to lecieliśmy przez okolice kościoła i zameczku(nie wiedziałem że tam jest cmentarz)no i na drodze było widać ślady błota więc pewnie to twoja robota,kałuże się zgadzają,trasa też a widząc samuraja to na pewno się nie mylę.
Ciekawy kawałek jest nie daleko ciebie,i tam można wyskoczyć z pikaczu.
Ciebie kręci większy kal.to się tam sprawdzisz,lecz niestety jest to lasek i są korzenie,to jest to czego większość z nas nie lubi.
Pozdr.281
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie