Skocz do zawartości

okolice Poznania vol.4


romkol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 307
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Kaczka ma zapewne na myśli to, by dać akumulatorkom rozładować się na maxa i później doładowywać je na full.
Jak będziesz je podładowywać przy 60% to je w szybkim tempie wykończysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Ooooo co ładny widok!
Już tak z nimi robiłem.
Bade Hs zdobyte,niestety mizerny efekt.Ale za to stoi niedaleko dom,od fundamentu po sam dach z kamienia i jeszcze w nim ludzie mieszkają.
Pozdr.281
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń Boże!
Już teraz ciężko szukać razem bo tyle tych Solarisów w ekipie, że tak gęgają iż nie da rady chodzić na małym polu:). Będę musiał w takim razie zapowiadaną nową Solarkę, gdzie będzie można zmieniać częstotliwości.
Sv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niop, ceny troszkę spadają, ja też najpóźniej na nowy sezon planuję cosik nowego :) Myślę pod kątem drobnicy, więc wybór pada na: Tesoro Cibola, Fisher F4 lub Minelab X-Terra 30 lub 50 w zależności jak z funduszami będę stał :) Ultra oczywiście też zostaje (nie tylko z sympatii) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra - nie zrobię Ci tego SV :)
Tak prawdę mówiąc, to myślałem o jakimś wypasie, ale niestety wywalenie nawet 4tys. zł nie gwarantuje, że kupiony sprzęt będzie całkowicie spełniał oczekiwania posiadacza :/

Zresztą po lekturze różnych recenzji i wypowiedzi użytkowników wiem jeszcze mniej niż wiedziałem, bo nie ma 2 takich samych opinii na temat jednego wykrywacza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens wydawać więcej niż ok. 1500 PLN, tym bardziej że nie chodzi się często i tylko dla przyjemności :)
Może faktycznie nowa Solarka ze zmiana częstotliwości pracy byłaby dla ciebie Kamdrum rozwiązaniem? Ja nastawiam się już tylko na drobnicę (w szczególności odznaczenia, bo kolekcja już całkiem ładna) :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no właśnie - czyli sprzęt za parę złotych więcej...Dodam, że operator jest z nim bardzo dobrze obeznany ( wszak to jego narzędzie pracy ).
Podsumowując - wypasiony sprzęt to nie wszystko. Jak będziesz mierzył w coś na drobnicę to do 2 tys. zet ( zimą zacznę się rozglądać za takowym ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie czytam i liczę kasę:)
Kota w worku nie wezmę - zanim nabyłem Solara przeczytałem chyba wsie inf. z netu.
Dzięki temu nie musiałem tu pisać ludzie ratunku! Dajcie ustawienia na monety" :)
Jednak teraz przepływy pieniężne" muszę zrobić, bo nie wiem czy wydolę mieć dalej Solarkę i kasę na nówkę, bo używki nie wezmę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niop, czyniłem od jakiegoś czasu podobne obserwacje :) Co racja, to racja - też wolę nówkę z gwarancją kupić i... właśnie zrobiłem sobie prezent na gwiazdkę :D Zamówiłem dziś Minelaba X-Terra 50 z dodakową cewką :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo - no to rewelka!
W połowie przyszłego roku, kiedy już z nim się oswoisz, wypowiesz się autorytatywnie czy warto było :)

Jak już pisałem, najprawdopodobniej w przyszłym sezonie i ja kupię sobie coś bardziej drobnicowego, ale dzięki Wam nie będę musiał już brać kota w worku :P

A w ogóle, to doszedł mój SMS Pg :) ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe... Sprzęcik tylko w zubożonej formie (X-T 30 znajomego) w łapkach już miałem, jeśli chodzi o drobnicę słyszałem o nim pochlebne opinie, zobaczymy jak mi przypasuje :) Ale czas już był najwyższy moją poczciwą staruszkę wymienić, nie znaczy to oczywiście że jej czas się skończył (moja pani napewno będzie chciała na niej jeszcze pośmigać) :D
Kamdrum, eska doszła ale nic teraz niestety nie mam :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lipcu starłem się na mazowieckim polu z Minelabem Sovereign Elite i powiem, że spodobał mi się ten sprzęt.
Szedł prawie łeb w łeb z moją Solarką - przebiłem go ostatecznie fajną faksymilką i kilkoma monetami więcej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha Sv, też o Minelabiku myślisz :)
A tak przy okazji, wybieracie się gdzieś w weekend? Ja niestety w sobotę jestem uziemiony w firmie, ale w niedzielę chętnie gdzieś wyskoczę! Dodam, że byłaby to ostatnia przechadzka ze starym sprzętem"... aż się łezka w oku zakręciła :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się zobaczy ile czy będzie na niego kasa...
W Niedzielę słaba pogoda, a w Sobotę tylko mały opad po południu.
Czy ktoś widział Axmana po wakacjach?
Pisałem kiedyś do Niego o mapkę ( chcę sprawdzić stary trakt z naszego rejonu ) ale się nie odezywa - chyba już od 2 miesięcy (?).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie