Skocz do zawartości

okolice Poznania vol.4


romkol

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde - jakieś choróbsko mi depcze po piętach, więc na pewno jutro odpadam. W niedzielę pewnie też... :/

Zresztą jutro oprócz tego, że będzie ok. 5 stopni, to dodatkowo ma padać :)
Mam jednak nadzieję, ze jeszcze w tym roku uda się trochę polatać.

Powodzenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 307
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Zgadzam się z SV.
Mnie tam chyba powaliło ale kupuję ciepłą kurtałę na zimę i jeśli tylko solarka będzie chciała działać(może też jej kupię jakieś wdzianko ;-) )- to ja się nie poddam.
A ty Kamdrum to będziesz osłabiony przez kleszczycę".
Panowie to jak w niedzielę ?
pzdr kaczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jadę jutro - pogoda marna, więc około południa.
Chętni proszeni o inf. na sms ( na razie piszą się PG i Ben, więc jest jeszcze 1 wolne miejsce ).
W niedzielę - się zobaczy ale raczej na TAK.
Spadam z netu.
Sv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano cienko...
W Niedzielę zrobiliśmy rekonesans bez wcześniejszego rozpoznania no i była lipa.
W Sobotę najciekawszym okazał się gwizdek, który o mało co nie wylądował w pudełku ze mało znaczącymi pierdułkami.
Przed tym losem uchroniły go ruskie sygnatury i całe szczęście bo Koledzy rozpoznali go jako carski z I wojny.
Fotka w Dziale Identyfikacji"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem w niedzielę sprawdzić łąkę i poletka przy przeprawie.
Niestety, na łąkach tylko polmosy a pola obstukałem tylko z brzegu bo obsiane - i też kicha, tylko pierścionek (nic rewelacyjnego). Za to w drodze powrotnej w parku Treskov trafiłem SAP-a 1767 , 2 zł 2002 i łuski od ppszy, muasera i sztucera.
W końcu chyba będę trochę zluzowany, to trzeba będzie trochę poszperać za nowymi miejscówkami,ale to już nie tutaj.
kaczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
U mnie bieda z netem więc dlatego się nie odzywam :(
Czekam za neostradą która miała być w dwa tygodnie a tu nic już przez miesiąc:(
Jeżeli chodzi o miejsca to ja trzepie prawy brzeg warty i po cysterskie wioski.Efekty w miarę,lecz nie to co wy ;)
Pozdr.281
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sobotę miałem gości toteż w niedziele dopiero po południu
dałem rade wyskoczyć na chwile żonkę zawiozłem do teściów a ja połaziłem trochę po pobliskim lotnisku wykopałem kilka części i trochę aluminiowych blach z jakiegoś niemieckiego samolotu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast chociaż jeszcze do końca nie ozdrowiałem, to chyba nie utrzymam się już w ryzach i jutro wyskoczę gdzieś pokopać chociaż na 3 godzinki :)

Romkol - gdybyś wybierał się w niedzielę w okolice Głogowa, to daj jutro znać, a ja bardzo chętnie się dołączę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie