Skocz do zawartości

okolice Poznania vol.4


romkol

Rekomendowane odpowiedzi

bozno74 - daj jeśli możesz znac na Pyrze czy jest w okolicach Murowanej jakaś miejscówka na łuski, bo moje dotychczasowe już się prawie pokończyły :)

Pytam, bo pamiętam, że PG mówił o jakimś łuskowym terenie w Twoich rewirach.

A przeprawa to fajny pomysł - szczególnie ta na Biedrusku :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 307
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Jeśli chodzi o przeprawe to trawa jeszcze stoi jechałem tam w sobote
281 nie chulaj tak po poligonie bo Cie żetony skasują jak nie masz przepustki
Błoto masz racje, między innymi moje,było jakies 20 aut na to przyjechały żetony trzeba się było ewakuować :/
Kamdrum co do miejscówek na łuski to Ci nie pomoge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sv chyba spartaczyłem robotę z tym sreberkiem ,ale myślę że ty dasz radę.Jest jeszcze jedna z Maruszki bardzo ciekawa 281 ci ją też podrzuci ,liczę na twoje doświadczenie.Kamdrum jest ciekawa miejscóweczka na niedzielę ,wychodzą twoje ulubione i nie tylko.Bonzo słyszałem że można wykupić przejazd za pięć dyszek na rok,czy to prawda? 281 ma już net aż strach pomyśleć co będzie się działo.POZDRO R23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PG sreberko Sv dzisiaj dostanie ,to stwierdzi dokładniej co to jest,chociaż widział je w niedzielę.żuberka" pewnie w niedzielę.Byliśmy z 281 w ciekawym lasku,warto by było uderzyć większą grupą.pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta w ( obecniem ) czerwonym kolorze to grosz SAP - nic z nim się już nie zrobi ( można tylko czekać ponownie na patynę ale zanim ją odyzska i będzie cokolwiek widać to na pewno znajdziesz takich co niemiara );
ta druga bardzo mnie ciekawi i da się zidentyfikować po małej kosmetyce ( szkoda, że ukruszona ).
Sv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde - snieg z deszczem się zapowiada na weekend, więc chyba faktycznie będa nici z kopania :(
Jest oczywiście spora szansa, że im się nie sprawdzi ta prognoza, ale trzeba się liczyć z najgorszym.
Gdyby jednak okazało się, że jednak nic z niego padać nie będzie, to śmigamy, nie :) ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pada śnieg ale liczę, że do południa się rozpogodzi, a wtedy na 3 godzinki można wyskoczyć i popatrzeć na napoleońskie pułki:)
O ile nie będzie gorzej z pogodą to wyjazd między 12 - 13.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
No to szykuje się nam niezła inwazja;)
Ja nie wiem czy będę:(
Mam zaproszenie od księdza na obejrzenie odnowionych fresków jutro,gdybym się stawił na spotkanie to się ktoś piszę na małe zwiedzanie?
Pozdr.281
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczka, dobrze żeśmy się jakoś zgadali... Zapomniałem ci powiedzieć że komp mi jeszcze nie działa :(

Weekend, okazał się nawet bardzo udany (mimo opadów śniegu) :)
10 Geldersatzmarke Residenz Stadt Posen 1917, 3 Pfenninge (120 Einen Thaler) 1871, 2 Pfenninge (180 Einen Thaler) 1867, 1 Silber Groschen (30 Einen Thaler) 1830, 1/2 Silber Groschen (60 Einen Thaler) 1825, 1 Pfenning 1875, 1 Pfenning 1885, 2 Pfenning 1875, 1 Pfenning 1941, Grosz Augusta III Sasa, jakaś jeszcze niezidentyfikowana monetka (ale w bardzo kiepskiej kondycji), 2 naparstki, guzik (pruski orzeł) i szkolniak od mausa :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, dobrze.
wyposzczony" jestem przez te remonty i robotę jak wojak.
Tylko kurde Wy to jak kombajny na polu - jak wlecicie to żniwa że ho ho.
Żeby nie było żem pijawka jest to w końcu przysiąde nad mapami i poszukam miejsc na wyprawy.
pzdr.
Kaka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe... Fakt, trafiło w końcu do kolekcji silberów to maleństwo" :) A i po przeglądzie okazało się, że 2 pfenninge (180 einen thaler) też pierwszy!
Korzystając z dobrodziejstw wolnego czasu w pracy, zajmę się też troszkę naszą Pyrką" :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam ludki nic się nie odzywacie? Kamdruma to jeszcze zrozumiem - zaszył się gdzieś w zaciszu, delikatnie pieszcząc naoliwioną szmatką swój skarb... :D
A reszta, jakieś nowinki, czy plany na najbliższy weekend?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie