Skocz do zawartości

okolice Poznania vol.4


romkol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 307
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
No weekend też u mnie był bez rewelacji, choć parę moniaków zawsze cieszy!
2 Pfeninng 1874, 2 Pfeninng 1874, 2 Pfenning 1877, 2 Pfeninng 1875, 50 Pfenning 1876 (sreberko :) ), 50 groszy 1923, 50 Pfeninng 1934 oraz 2xPRL :)
Czasu mało zostało... Obsiewają i coraz ciężej porządne poletko do grzebania znaleźć :(
W tym tygodniu urlopik, od czwartku lub piątku wybieram się na Leszno/Wschowę więc Romkol jak chcesz jechać na ten Głogów to daj znać ( mój nowy numer 512-597-073)!
Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś na week& na monety jechał to dajcie znać.
Wczoraj na extremalnym polu chodziliśmy z PG - przy głównej trasie, wystawieni jak na patelce:) ale za zgodą Rolnika, kt. orał poletko ( nawet fajne namiary dał na inne mijsca oraz inne swoje pole ...
Sv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze - nie widziałem cię Romkol od czasu przyjścia na świat twojej pociechy :) I jak tam jej się wiedzie? Już chyba z pół roku ma, prawda?

Co do okolic Głogowa, to chętnie bym się tam wybrał. Z forum pamiętam, że co nieco jeszcze tam wychodziło...
Napisz na Pyrze, czy wypadzik był owocny :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok! Dziś już wracam do Poznania, koniec wolnego... Efekt wypadu jak dla mnie rewelacyjny, choć znaczna większość interesujących mnie pól już obsiana :(
Ehrenkreutz 1914-18 (ładniutki!), 1 boratynka koronna 1664,1 grosz SAP 1769, 48 einen thaler 1771, 24 einen thaler 1783, 2 i 1/2 silber groschen (12 einen thaler) 1843, 1 pfeninng (360 einen thaler) 1852, 1 silber groschen (30 einen thaler) 1853, 2 pfeninng 1874, 20 pfeninng 1876, 2 haller 1893 (mój pierwszy austryjak!), 10 pfeninng 1901, 2 grosze 1925, 2 renten pfenninng, 2xPRL (na kwotę 22 zł), 2x współczesne (na kwotę 30 gr) oraz reklamówka łusek i łódek (Kamdrum będzie znów zadowolony :))
Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamdrum zgadłeś mała skończyła 10-tego sześć miesięcy niema z nią najmniejszego problemu i co najważniejsze przesypia całą noc:)co do Głogowa to mogłeś zadzwonić w sobotę a miejsce by sie dla Ciebie znalazło i jak już PG wspomniał byłbyś napewno z wyprawy zadowolony:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sv, Szwedzik klasa! Gratulacje :)
Dzięki! Natrzepał...? Ty wyciągasz tyle przez weekend, a ja 4 dni łaziłem :) Ale poletka całkiem, całkiem więc napewno na przyszły sezon będę je sucesywnie czesał (napewno z nowym sprzętem) :)
A póki jeszcze pogoda w miarę dopisuje, trzebaby coś na najbliższy weekend zaplanować :)
Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie