Skocz do zawartości

Rekonstrukcyjne dziwadła - vol.2


Horst

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 278
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
LEON SIATKA Z WŁOSÓW NIE NADAJE SIĘ NA HEŁM NIEMIECKI>MOWA O SZACUNKU A TY CO? OBRAŻASZ GRUPY NIEMIECKIE??? JA DO TAKIEJ NALEŻE I WIELU INNYCH.I JA NIC NIE MAM DO GRUP : POLSKICH,AMERYKAŃSKICH,BRYTYJSKICH CZY CHOŚBY DO ROSYJSKICH.POMYŚL I WEŻ NA WSTRZYMANIE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny szkic, to ja jutro narysuje grenadiera w policyjnym czako albo lepiej, w pikelhaubie, z 2 szablami, wrośniętym w klate MG i sprzężonymi MP40 w dziurkach nosa i czego to dowiedzie?

Zdjecia, zdjecia poprosze.

hmura - czemu chcemu poczytac o konewce? bo sa śmieszni, im wiecej smiesznych rzeczy o nich wyjdzie tym lepiej, a rekonstruktorami bym ich nie nazwał o najwyzej przebierancami ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zgodnie z tematem - genialna fotka :DDD

szwajcary nie przerobione to raz, kierowca motocykla w spodniach DPM to dwa, ale polski pas i ładownice od moska u goscia po lewej to dwa, z tyłu gosc ma brode...PORAŻKA ta cala KONEWKA. Panowie - odczepcie sie od rekonstrukcji bo taki wstyd...już hażlach był lepszy ; oooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, zdarzały sie pojedyncze przypadki ale rekonstruuje sie wyjatek a nie regułę, pozatym żołnierz powinien byc schludny i ogolony, a niemcy przywiazywali do tego uwage nawet w dzień kapitulacjim jedynym wyjatkiem są rozne osbataliony, ochotnicy wschodni, kozacy itp jednostki oraz strzelcy górscy - u tych ostatnich broda do 2 cm była dopuszczana ale tylko w czasie wspinaczek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie