Skocz do zawartości

Rekonstrukcyjne dziwadła - vol.2


Horst

Rekomendowane odpowiedzi

Czy MODERATOR mógłby spowodowac UMERYTORYCZNIENIE " tego wątku i pozbawienie go dyskusji nie na temat?

błąd w wizerunku odtwarzanej postaci - pokazanie wizerunku - krytyka - wyjaśnienie nieścisłości komentarz - czy takie kryteria są dla MODERATORA zbyt złożone?

czy trzeba tu naprawde tolerować bezsensowne pyskowki do tego z błedami gramatycznymi w obcych językach...

uprzjmie prosze Pana Moderatora o interwencję , bo dyskusja w tej formie nie dośc , ze niczemu nie służy , to jeszcze mija się z jakimkolwiek celem i powoduje podniesienie pozimu agresji u co po niektórych.

Panowie, czy naprawdę nie możecie zdobyć się pomimo odmiennosci opini na odrobinę szacunku wobec siebie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 278
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Starałem się pisać kulturalnie i z argumentami to kamilo mnie zaatakował eh, trudno widac woli tak rozwiazywac kwestie.

A te zdjęcia strzelców górskich są zdjęciami pozowanymi, propagandowymi - takie zdjęcia nie maja nic wspólnego z tym co się dzialo na froncie od 1 września zapewniam, ale skoro jesteś tak nieomylny - żyj swoim świecie fantazji, ciekawe tylko że wszyscy ktorzy wypowiedzieli się na temat sznura jakos dziwnym trafem trzymaja moje stanowisko, ale tak, kazdy sie myli a kamilo wie lepiej i jeszcze potupie i poobraża się i przy okazji pociska gromy w innych, faktycznie super metody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty obstajesz przy tym że Ty masz racje a reszta sie myli ."

właśnie jest odwrotnie, bo reszta czyli np koledzy Hindus czy Albert czy Horst potwierdzaja moja teorie w tym wątku natomiast nikt jakos na twoją nie przystał...a ja uwazam ze TY sie mylisz a nie reszta, bo reszta ma racje akurat :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiam ten wątek ku przestrodze Wszystkim, łagodna perswazja jednak nie trafia do rozedrganych głów uczestników. No cóz dobroduszny, słynny sierżant Czernousow powiedział, że to po młodosti liet" i chyba miał rację. Skoro jednak Panowie nie potrafią dyskutować rzeczowo i na chłodno przynajmniej, to dość. Ten wątek już znalazł swój finał. Popisy znajomości języków państw członków Unii to nie ten dział jednak. Założenie nowego wątku będzie skutkowało jego wykasowaniem.
Przykro mi, ale kilku z Was zostało ostrzeżonych przeze mnie osobiście, nie wzięliście sobie tego do serca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie