Skocz do zawartości

Znaleźli Orła"?


aardvark

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli to mistyfikacja, a wszystko na to wskazuje,

To brak mi komentarza na takie działania, nie chodzi o to że zostałem, zostaliśmy zrobieni w bambuko", to nie tyko kpina z nas,

ale

przede wszystkim z wszystich emocji, uczuć jakie nam towarzyszą, patetycznej zadumy, kiedy myślimy o bohaterstwie ludzi z ORP ORZEŁ...

A tego się nie wybacza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za ludzie się w tym kraju lęgną. Wstyd .
Przeczytajcie sobie posty i spekulacje tego agenta , domniemania jak ginęli tam w środku ludzie ,jak brytyjski niszczyciel taranuje i torpeduje Orła , jak niszczą wszystkie dowody. Zapieranie sie itp, przy pierwszych wątpliwościach. Takie świństwo, że szkoda słów......
Chciało by się na spokojnie o tym mówić ale się nie da.

Jak na sonar rzeczywiście wydawało się takie nieostre, brak charakterystyczego mocnego cienia waraku. A z kolei na rufie aż za dużo detali... Teraz to można sobie na spokojnie przestudiować, kiedy emocje padły :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem - pisał bardzo ... wiarygodnie.
jedno mi nie pasowało, ale siedziałem cicho. Napisał, że ...Okręt jest kompletnie przełamany na dwie połowy! Tuż za pomieszczeniem kuchni...."
Fajnie. Ale ORZEŁ miał kuchnię ... przed kioskiem dokładnie pod działem 105mm, a za nią była centrala okrętu.
trzeba było się odezwać. A tak.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za ludzie się w tym kraju lęgną. Wstyd .
Przeczytajcie sobie posty i spekulacje tego agenta , domniemania jak ginęli tam w środku ludzie ,jak brytyjski niszczyciel taranuje i torpeduje Orła , jak niszczą wszystkie dowody. Zapieranie sie itp, przy pierwszych wątpliwościach. Takie świństwo, że szkoda słów......
Chciało by się na spokojnie o tym mówić ale się nie da.

Jak na sonar rzeczywiście wydawało się takie nieostre, brak charakterystyczego mocnego cienia waraku. A z kolei na rufie aż za dużo detali... Teraz to można sobie na spokojnie przestudiować, kiedy emocje padły :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy chcemy żeby ORP ORZEŁ się odnalazł.W końcu się to stanie wcześniej czy póżniej.Na początku byłem trochę sceptyczny,ale przy takich dowodach zdryfowałem.Siła perswazji jest potężna.Na szczęście koledzy zdemaskowali tą prowokację,co pozwala wierzyć w lepszych ludzi.Pozdrowienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wysoce niesmaczne, a przyznam że po prostu uwierzyłem w tą cudowną iskierkę która od zawsze towarzyszy poszukiwaniom bez względu na to czy tropimy historię jednego starego zdjęcia, monety, łuski ... czy Orła.

Niemniej jednak wydaje się, że są tematy z których nie powinno się robić jaj ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przede wszystkim rozczarowanie wobec ludzi, ktorzy nie chca, albo nie potrafia zrozumiec, ze temat dotyczy tragicznej smierci i jest gleboko w sercu bardzo wielu. NIE GODZI SIE stosowac (jakby tego nie nazwac, quizu czy testu na spostrzegawczosc lub zainteresowanie) do tak dramatycznego i smutnego wydarzenia sprzed lat rozbudzajac plonne nadzieje.

Chichot na cmentarzu.

Dokladnie rzecz ma miejsce w koncu maja, w 67 rocznice zatoniecia okretu.
a tu sa jeszcze oryginalne kontrakty na budowe ORP ORZEL i SEP:
http://galeria.turystyka.pl/thumbnails.php?album=49
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie