Skocz do zawartości

Raupenschlepper Ost/Steyr RSO


Lemeryt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 595
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Faktycznie stopień uniwersalności tego pojazdu był wielki. Istniały jeszcze przynajmniej dwie wersje ze specjalistycznym oprzyrządowaniem", pozostaje też kwestia olbrzymiej inwencji twórczej żołnierzy czyli tego co na RSO montowano bądź przewożono. Szukajcie a znajdziecie... Jako przerywnik wklejam zdjęcie z konserwacji części.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Śledzę ten ciekawy wątek od początku i ponieważ bardzo wolno się otwiera chciałem spytać Lemeryta czy mógłby otworzyć nowy na przykład pod tytułem Steyr RSO Part II albo odsłona II, jeśli to nie sprawi problemu gospodarzowi rekonstrukcji?
pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi czytelniku tego tematu tak naprawdę to jesteś jednym z niewielu użytkowników tego forum który czyta te posty gdyż cała prawda jest taka ze to Lemeryt klikał z nudów co chwila i wyklikał te 23000 odwiedzin no ja się przyznaję też trochę naklikałem. Ale tak na poważnie niestety wadą siłownika tego forum jest to ze tematy nie przechodzą automatycznie w kolejne strony czego efektem jest coraz wolniejsze ładowanie się strony.
Jednak mam nadzieję ze jeszcze wytrzymamy do nowego roku robiąc na zakończenie tego wątku jakieś podsumowanie bieżącego roku. Z okazji zbliżających się świąt szykuję mały prezencik dla wszystkich fanów RSO ... ale to dopiero jutroooooo
Pozdrawiam
Woodhaven

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie