Skocz do zawartości

Radzę odwiedzać szmato-landy !!!!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
brat prowadzi od 3 lat ale do tej pory trafił tylko jedne spodnie w których sam chodzi i z rok temu pasek do spodni zrobiony z tasmy rozsypnej i pochromowanych łusek,rolę klamry pełnią trzy łuski z wklejonymi pociskami,ale najbardziej pluje sobie w brodę że w hurtowni mieli do wzięcia stertę siatki maskującej wysokosci ok.1,5m i jej niewziął,jak pojechał następnego dnia to już jej nie było.teraz jest bardziej uważny.pozd.marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
Pewnie ze warto, kumpel kilka lat temu trafil w szmatexe kurtke skorzana o dosc specyficznym kroju, z guzikami w groszki, kupil bo pasowala na niego, i chodzi w niej praktycznie do dzis, po ogledzinach okazało sie ze ma dosc staromodnie wygladajace metki i identyczny kroj jak kurtka oficerska podwodniaka kriegsmarine, jak znajde fotki to wstawie i sami ocenicie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzisiaj na w szmatolandzie w boksie z paskami trafiłem klamerkę USA razem z pasem - pani miała problem bo ciuchy były dzisiaj sprzedawane 8 zeta za kilogram i nie wiedziała jak policzyć hheheheheh- wybawiłem ją z kłopotu pytając czy 5 zeta może być – rozluźniona przytaknęła –dałem ją na id.bo nie wiem jaki okres – oczywiście klamerkę a nie panią pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie