Skocz do zawartości

Wołoszański agentem?


Rekomendowane odpowiedzi

Za przeproszeniem .

Cała ta akcja z Wołoszańskim to bzdura.

A co wy tam palicie ? Ja palę radomskie ale jak Pan major woli to Franc pali kamele... "

Jak komuś teczki nie spalili to był zwykły mały pikuś.....


W związku z powyższym czas zaprzestać zajmować się bzdurami tylko wziąć za poważne problemy tego kraju. Tylko że rozwiązywanie poważnych problemów z reguły ie daje głosów w następnych wyborach" .

I tak Polska chyli się ku upadkowi.

Tak już raz w tym kraju było..mniej więcej 240 lat temu.

pozdrawiam .

PS' ostatni gasi światło"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie e e e e !!!!! Niedobrze mi sie robi jak widze te tance i wywijasy jakby tu komus dowalic ", arobic w papiery" albo po prostu opluc. Jakiez to swojskie ( chcialem napisac Polskie, ale obawiam sie patriotycznych wrzasköw ).Mam nieszczescie ( szczescie? ) mieszkac poza granicami naszej kochanej Polski ( tym razem bez ironii ). Ale szlag mnie trafia gdy ( z wlsnej winy, bo nie musze )ogladam wiadomosci w polskiej TV. Jesli juz cos wesolego, to n.p. ze ktos kierowal samochodem z 3 promilami C2H5OH we krwi:-). A reszta to AFERY,AGENCI,SPISKI przeciw POLSCE i.t.d. Chyba cala Polska taka nie jest ? A jesli chodzi o agentöw to zauwazcie ze nawet Niemcy potrafili odröznic agentöw politycznyc STASI od agentöw dzialajacych za granica. Wiekszosc z nich,w zupelnie naturalny sposöb znalazlo zatrudnienie w BND (wywiad panstwowy). Co fachmann to fachmann;-). Chyba zaraz zaczne pisac ze Polska jest niezdolna do samodzielnego bytu panstwowego.......
Pozdrawiam Odkrywcöw" i przepraszam za brak ogonköw w literkach - to moja klawiatörka;.(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę szanownych forumowiczów o uspokojenie emocji. Dyskusja dyskusją, w Polsce potrafi być bardzo żywiołowa, ale minimum kultury musi być.

PS: W większości krajów postkomunistycznych podczas przemiany kapitalistycznej nie zdecydowano się na wprowadzenie tzw. grubej kreski i zatajenie akt. W Czechach i Słowacji akta te nigdy nie były utajone, pozostałe kraje dokonały już ozliczenia". U nas, cóż, mądry Polak po szkodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak a propo to rozmawiał ktoś z was z ludźmi grzebiącymi po śmietnikach co ?? lub tymi którym jest bieda oni wszyscy chcą powrotu komuny i teraz mówią że jak by wiedzieli że tak będzie to sami by donosili !!!!!!-i wcale się im nie dziewie -pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Pan Wołoszański robił analizy dla wywiadu PRL MSW jako dobry obywatel - prawidłowo dbał o swój kraj jakim była i jest Polska a co za różnica czy socjalistyczna czy obecna!
Polska właśnie dużo traci i przegrywa, ujawniając przez swych notabli osoby współpracujące z wywiadem - żenada, że HO HO HO :0)
Tropiciel" z IPN wczoraj w TVN 24 nie popisał się zupełnie w sprawie Pana Wołoszańskiego, z jednej strony oceniając to sensacją szpiegowską" a z drugiej strony twierdzi, że inf. od agenta Bena" stanowią marnej jakości materiał szpiegowski:0)
Zaznaczam, że ów ropiciel" w swoim środowisku historyków IPN uchodzi za tzw. człowieka sensacji" krótko pisząc mało ciekawego, który chce się wybić za wszelka cenę i zaistnieć :0)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka jest prawda o Wołoszanskim i co kto o nim mowi, faktem jest jednak, ze to on obudzil we mnie zamilowanie do historii. pozatym podobaja mi sie jego programy i publikacje ktore potwierdzaja jego duza wiedze i umiejetnosci. jak dla mnie moze byc agentem, nie przeszkadza mi to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że za przeciekami do mediów stoi praktycznie cała plejada naukowa IPN - doktor za doktorem.

Poleszak, Gontarczyk, Żaryn, Dudek etc.....

Lustracji chyba nikt już nie kontroluje - wystarczy być pracownikiem IPN, powiedzieć do TVN24 widziałem na jednym papierze podpis Kowalskiego, więc napewno jest zarejestrowany, czyli był TW". I ok.



Dobry i łatwy materiał na habilitację co ? Tylko co on tak naprawdę wnosi do nauki ? Czy odkryciem naukowym jest ujawnienie osób agentów, współpracowników i donosicieli, bez konkretnego zbadania okoliczności każdego przypadku ?
Co wnosi Odkrycie naukowe" metod pracy SB i druków ewidencji dla nauki ??

Badanie rzeczowe historii najnowszej i odkrywanie ciemnych plam tak, ale to co w tej chwili, czyli ideologia ślepej furii i zemsty absolutnie nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bYŁ AGENTEM? nIE BYŁ AGENTEM? Jest mi to obojetne. Powinniśmy pójść w ślady anglików i takie sprawy powinny być dostępne w archiwach najwcześniej 75-100 lkat od ich zaistnienia. Cały IPN to jedna wielka porażka - służą tylko do wynajdowania kwitów wg.potrzeb, bądź jak powiedziano prędzej dla własnej satysfakcji pracowników. Wołoszański jest dla mnie dziennikarzem który zajmował się historia - i to jest ważne. Robił fajne programy /SENSACJE/ napisał kilka niezłych książek. Szanuję go za to, a pozostałe kwestei w stylu był/nie był, szpiegował polonię, kolegów czy eskimosów - to bajka nie dla mnie. a pro po - ciekawy jestem twierdzy szyfrów w TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie