Skocz do zawartości

Bunkry na Dombrowce


Gość famo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Jakieś cztery, pięć lat wstecz policja wykużała z tych bunkrów złodziei którzy obrobili jakieś sklepy w Celestynowie. Stąd mogą być te łuski, albo jeszcze z wojny.W pewnym okresie ćwiczyła tam też jednoska wojskowa z Emowa.A odnośnie zdjęć to muszę poszukać tylko nie mam całych bunkrów koniec lat 90.

z Poważaniem
koń


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Grzebiuszka 01:29 19-06-2008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe możliwe, ale te dziewiątki są z 1996 roku produkcja:),
no i po zbiciu spłonki to napewno byly dwie sztuki broni, wszystkie wywalone w jednym miejscu zebrałem je z powierzchni 1 m2. wracając do tematu jakby w tygodniu było jakieś odkopywanie to ja jestem jak najbardziej chętny. swoją droga mieszkam w mińsku mazowieckim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by się zgadzało mogą to być łuski z pocisków wystrzelonych przez policję podczas tej akcji.Datowanie łusek i czas ich użycia to nie zawsze ten sam rok, amunicję też się magazynuje.Ja mieszkam parę kilometrów od bunkrów i dosyć dobrze znam okolicę i kilku ludzi kopiących na bunkrach.

z Poważaniem
koń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejezdzalem kolo bunkrow w sobote ok 11 gdzie wtedy byles Szamanie ciagle pienisz sie na forum masz tysiace pomyslow a przy łopacie cie nie widzialem przejezdzam trase z otwocka do dabrowki regularnie co tydzien a ciebie jeszcze nie widzialem kopiesz korespondencyjnie? ps po co pilowac gebe z jakims czubkiem co sobie jaja robi-Praktikerem gdyby mial zamiar was odwiedzic pewnie by przyjechal a tak to tylko miejsce zawalacie na forum mam prosbe chcialbym zlapac kontakt z kims z druzyny moze spotkamy sie na miejscu prosze Szamana o nie podawanie swojego gg bo z analfabetami nie pisuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem nie udaalo mi sie znalezc bunkra pod Wiazowna szukalem caly dzien ale nic nie znalazlem po wschodniej stronie Szosy lubelskiej czy ktos moze mi pomoc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o bojowy chyba 105 obserwacyjna120 i bierna101 juz widzialem sa obok siebie ta 105 jest gdzies kolo kosciola?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, nie 101 tylko 501 i nie 105 tylko 514.
Resztki schronu bojowego znajdują się przy płn.-zach. narożniku ogrodzenia terenów fabrycznych (powiedzmy?). Oczywiście po zewnętrzenj stronie, tuż na kanałkiem. Uwaga, obok są mocno rozsadzone pozostałości jeszcze jednego schronu (I czy II wojna, licho wie?). Łatwo się naciąć i wziąć je za 514-kę :-)))))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wiem czy Szaman was informował ale pisze się do ekipy chociaż może bardzie na razie też duchem ale i ciałem też do was do łącze mam własny sprzęt z dojazdem nie będzie problemu . Szaman mówi cos o cegle tez da się zobaczyć bo rozbieram budynek gospodarczy tu w Pogrzeli.
Co do zdjęci Hun88 to z szaman podczas wywiadu o pociągu zdobyliśmy kilka na dwóch jest data z 1949 a na pozostałych nic niestety .Szaman mówi że jedno jest to zdjęcie bunkra w Świerku o dziwo obiekt wygląda na cały
Zdjęcia ma ja i Szaman więc niedługo reszta ekipy z bunkrów będzie je miała !!!!
Szaman przekaż chłopakom ze też chce do stowarzyszenia

Z poważaniem
Tomi39


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Grzebiuszka 01:31 19-06-2008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Chudzin za wsparcie wypowiedzi,mapa pewnie bardziej pomoze odnalezc obiekt w terenie niz moje wypociny.Prosiłbym Szamana alias tomiego o o to by nie robil ludzi w balona stylistyka i ortografia pokazuja niezbicie ze teksty pisze jedna osoba.Wchodzac na forum szukam ludzi powaznych i wiarygodnych a ty Szamanie masz szczeniackie zagrywki piszesz sobie teksty pochwalne jak masz jakis kompleks to do psychologa a nie na forum.Prosze Cie w imieniu wszystkich powaznych miłosnikow historii o wiarygodnosc i odpowiedzialnosc za to co piszesz jak nie masz ochoty dzielic sie wiadomosciami to trzymaj gebe na klódke i nie zawracaj d.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie