Skocz do zawartości

Bunkry na Dombrowce


Gość famo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
OK ale mam jeden warunek jestem z wawy i sam nie jade mam POLDKA bez alu felg.pojade i bede kopał jak zabierze sie ze mna przynajmniej 3-4 osoby.wtedy szybko pojdzie. kto chetny niech sie dopisze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem oburzony postawą praktikera".

Pozdrawiam: Szaman, Hubert, Koń, Turek, Agnieszka oraz resztę, których nie poznałem osobiście, lub o których zaponmiałem, a zapomnieć nie chciałem, więc za to przepraszam.
Dziękuję tym, z którymi miałem przyjemność odkopywać schron.

Koń - serdecznie dzięki za solidarny głos ( to się liczy ), a tak a propos musimy się w końcu wybrać na jakieś kopanie! :)

RG42
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM PYTANIE DO EKIPY Z DĄBRÓWKI CO PORABIACIE JUTRO? NIE MIAŁEM OKAZJI WAS POZNAC A MYSLE ZE I MNIE I WAS INTERESUJA SCHRONY Z IIws MOZE JAKOS SIE SPOTKAMY?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dzisiaj chłopaki pojechali na badania terenowe pozycj czyli nad je faktycznym przebiegiem a w czoraj jak zwykle kopali pojawił sie tez kolega Michał Chudzin i pomugł za co mu z góry dziekujem jak chcesz to w karzdom sobote tam siedzimy i ryjemy no ja to nie zawsze bo teraz pracuje ale z checiom zapraszam
pozdrawiam
Szaman
moj kotakt gg3285243
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO NIE WIEM JA ZWYKLE W SOBOTY TO LATAM Z WYKRYWACZEM I SPRAWDZAM INFORMACJE ZAWARTE W MAPIE ALE JAK ZNAJDE CHWILKE TO WPADNE DO WAS.POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
korzystajac z goscinnych wystepow na kompie towarzysza SZAMANA CIAŁBYM POZDROWIC WSZYSTKICH ZNAJOMYCH I ZAPYTAC CO CIEKAWEGO WYDARZYŁO SIE W SRODOWISKU FORTYFIKATOROW I CZY SA JAKIES NOWE ODKRYCIA W TEJ DZIEDZINIE CAŁY KRAJ. GUSIULEK19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Próbowałem się kontaktować na maila z kolegami Adamem i Hubertem,ale nie odpisują.Proszę o kontakt kogoś z ekipy z Dąbrowieckiej Góry w sprawie artykułu o Was.Mój mail:
werwolf1@interia.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem koledzy fortyfikatorzy.Nastapila mala zmiana mojego nicka z hun97 na hun88.Powod bardzo prosty awaria sprzetu i zaginiecie hasla.Na wstepie przepraszam kolege Werwolfa za brak odzewu,ale Hubert nie ma chwilowo dostepu do internetu,a ja nie mialem poprostu czasu.Mozemy sie umowic w nastepna sobote na Dabrowieckiej Gorze.Mozna nas tam spotkac od rana.Kolege Szamana bardzo prosze o nie wprowadzanie ludzi w blad.Prace przy odkopywaniu trwaja nadal.Na dowod zamieszczam zdjecie.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe na jakiej podstawie kolega szaman uznał ze sezon jest zakonczony?czyzby kLopoty z komunikacja? przeciez stale prowadzilismy wyprawy po przedmosciu i pomiary obiektow a takze wycinki krzewow i zarosli porastajacych schrony.Wypowiedzi odnoszace sie do działan terenowych naszej grupy prosilibysmy konsultowac i aktualizowac wraz z dzialajaca czescia sekcji i nie robic niepotrzebnego zamętu. POZDRAWIAM I PROSZE O KONTAKT z w ł a s z c z a tow SZAMANA!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam apel do wszystkich, ktorzy posiadaja zdjecia schronow z Dabrowieckiej Gory sprzed 2002r. A moze ktos posiada zdjecia innych schronow z przedmoscia warszawskiego? Im starsze tym lepsze. Prosze o kontakt.


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Grzebiuszka 01:28 19-06-2008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odkopujecie też może w tygodniu, bo ja mam weekendy zajęte /wszystkie/, ale w tygodniu sporo czasu. niezła robota z 120a w wakacje był zasypany a po już nie:).
jak coś polecam swoją osobę trochę ton piachu i śmieci zawsze można przerzucić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie