Skocz do zawartości

Bunkry na Dombrowce


Gość famo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to cos powaznego,czy przejsciowe kłopoty?
Niestety obowiązki zawodowe nie pozwalają mi przyjechac w soboty-bo wtedy pewnie kopiecie.Mam czas tylko w niedziele i to tez rano tak gdzies do 12.Mozna wam pomoc w jakis inny sposob?Prosze oodpowiedz.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 179
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Chciałbym się zapytać,czy prace na Dąbrowieckiej Górze są prowadzone legalnie.Bunkry te leżą przecież na terenach Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.Posiadacie odpowiednie zezwolenia.Jaki jest plan prac(o ile go posiadacie w co wątpie)?Kim wy jesteście,należycie do jakiejś organizacji,kto was nadzoruje?Czy wojewódzki konserwtor zabytków jest poinformowany o waszych działaniach.Proszę o wyczerpującą odpowiedź.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się tam Błyskawica podoba,trzeba chronić ostatni nasz okręt z II wojny.
oże się spotkamy,my też mamy projekt ochrony wsadzimy cię do czubków tam będzie cię można upilnować i wszyscy będą mogli ćię podziwiać do woli, no chyba że się będziesz rzucał to zakopiemy naDąbrówce pewnie coś na tobie zakwitnie,może palma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Błyskawica nie jest ostatnim okrętem z czasów II wojny.
Stefan batory stoi w KPW Hel.
Po drugie dyskusja ta się zmieniła w pyskówke , i kłotnie co należy ratować, jak już ratować to w jaki sposób itd.
Trzekać tylko jak odezwą się miłośnicy nietoperzy którzy stwierdzą żeby nic nie ruszać wszystko zamurować niech gacki mają spokój, ( bez obrazy dla miłośników nietoperzy )
Z braku czasu i innych zobowiązań nie moge się włączyć w ratowanie fortyfikaacji w naszym kraju.
I nie ważne czy to niemieckie czy to polskie czu tak dalej , każda znich jest warta ratowania tak samo jak i inne zabytki.
Służby konserwatorskie tego nie zrobią , w tym kraju nie ma powoli pieniędzy na nic a co dopiero na ratowanie kupy betonu i stali.
Jeśli sami tego nie zrobimy , to potem nie miejmy pretensji do nikogo , chyba że do siebie.
Pozdrawiam wszystkich którzy próbują coś zrobić żeby zachować resztki histori.
P.s.
Jak to ktoś kiedyś powiedział Róbmy swoje Historia i tak nas potem osądzi ". Byle w dobrym słowa znaczeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jestem pełen uznania dla Waszej pracy. Hubertus nie dyskutuj z tymi pacjentami. To zwykli ubijacze piany. Pełno ich na forum, odważni bezimienni krzykacze. Uważam że nie powinno być mozliwości zamieszczania postów jesli ktoś nie jest zalogowany. Pozdrawiam kopaczy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Hubertus!
Ja uważam, tak jak koledzy-poprzednicy, że nie ma co zwracać uwagi na krzykaczy.
Musimy robić swoje ( chociaż ja z Tobą już dawno nie kopałem, ale mam nadzieję, że na dniach się to zmieni, zresztą przecież już o tym gadaliśmy ;) ).
Aha, no i trzeba w końcu odkopać tę drugą i trzecią kondygnację, he, he.

Pozdrawiam kolegów,
RG42
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Nareszcie wróciłem.Suwalszczyzna jest ok.Kraina setek schronów bojowych,biernych i garaży dla Pak'ów.
ćzy ktoś wie gdzie moge znaleźć schrony typu 514(MG Kazemate) w Polsce.Chodzi mi o te poza przedmościem warszawskim?
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie