Jump to content

archeo

Forum members
 • Content Count

  112
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. gratulacje, ładne trafienie, niestety my z dominic'iem mamy czas tylko w tygodniu. no chyba że wezmę za siebie zastępstwo na giełdzie i pracownikowi dam pomoc do handlu. Sebastian archeo"
 2. no no no nieźle nieźle, aż będę się musiał umówić na wspólny wypad. swojego czasu kiedy nie mogłem się wybrać, dominic mówił że nic ciekawego w nieporęcie nie znaleźliście, a tu proszę jeszcze można coś znaleść :). Sebastian archeo"
 3. dominic i jak przeżyłeś weekend?, ja mam dziś straszny zaje....b, ale może uda mi się na wtorek załatwić czas wolny. wieczorem będę wiedział co z jutrzejszym dniem. Sebastian archeo"
 4. dominic zadzwoń do mnie z rana, jak będziesz wiedział gdzie jedziesz, ok? Sebastian archeo"
 5. jutro ma być tak duszno i gorąco, że jajka wyparują w czasie kopania, ale mogę jechać jeśli coś konkretnie zostanie ustalone. Sebastian archeo"
 6. dla mnie ok, tylko musimy się jakoś dokładnie umówić, co, gdzie i jak. Sebastian archeo"
 7. gdzie masz zamiar się wybrać dzisiaj?, bo narazie to jest dość gorąco jak na kopanie :) Sebastian archeo"
 8. dołączyć jak nabardziej, z tym że ja mogę tylko tygodniu od poniedziału do piątku. Sebastian archeo"
 9. i jak się wam udał wypad w teren? Sebastian archeo"
 10. też może się załapię na te rejony w tygodniu, weekendy mam zajęte wszystkie. no i napewno to bliżej niż ruski bród :) Sebastian archeo"
 11. tak swoją drogą było coś ciekawego w środku czy tylko śmieci?
 12. tak bywa czasami, ale mam nadzieje że odkopywanie z zewnątrz mnie nie ominie:)
 13. hmm...? kiedy było ostatnie kopanie? miałem dostać info żeby się pojawić, a tu taka niespodzianka.
 14. tak wiem, byłem w wojsku i wiem z jak starej amunicji czasami się strzela:), co nie zmienia faktu że nadal czekam na info z terminem odkopywania bunkrów w czasie tygodnia.
 15. hehe możliwe, ale te dziewiątki są z 1996 roku produkcja:), no i po zbiciu spłonki to napewno byly dwie sztuki broni, wszystkie wywalone w jednym miejscu zebrałem je z powierzchni 1 m2. wracając do tematu jakby w tygodniu było jakieś odkopywanie to ja jestem jak najbardziej chętny. swoją droga mieszkam w mińsku mazowieckim.
×
×
 • Create New...

Important Information