Skocz do zawartości

Czterej pancerni i pies


Kaltenbrunner

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwisko Niemirska to pseudonim cyt. Jedna aktorka Wisniewska wystarczy". Pani Małgorzata poprostu nie chciała się podpinać pod siostrę (już wtedy znaną aktorkę) tylko startować od zera. Właściwe nazwisko to oczywiście Wiśniewska i takie nazwisko nosiła serialowa Lidka.
Prywatnie pani Niemirska jest żoną Marka Walczewskiego

Sceny wesela powstały w tzw. trójkącie Jaworzynka-Koniaków-Istebna a grał Zespół Regionalny z Istebnej. Mam namiary na żyjącą jeszcze ówczesną kierowniczkę tego zespołu. Gdyby ktoś był zainteresowany - służę pomocą.
Pozdrowionka
Marek Olgierd J." Łazarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 357
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Ein moment- jak to powiedziala wrozka hitlerowi jak sie jej spytol ile bedzie zyc:) wlasnie ein moment, a co to tylko kombatanci w tym kraju rzadza ze serial wycofali, a reszta nie ma zdania? A jezeli wycofali bo byl zly, to w jakim innym filmie nasi synowie odnajda Janka, Olgierda, Grigorijego, Gustlika, Tomusia i Szarika? W jakim innym filmie zobacza jakie najslynniejsze czolgi wygraly wojne, pokonaly niemca i wyzwolily nasz kraj? W jakim innym filmie dowiedza sie jak bylo: czyli ze niemiec byl zly, a ruski to byl jak brat, przeciez tak bylo. Prosze o odpowiedz kombatantow! A wy tu dalej dawajcie o filmie bo az milo -pozdrowienia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie kombatanci i ich wielka urazona duma .Jaki ten kraj jst dziwny!! Cała Polska woli oglądać paźdźierzaste M jak Miłośc niz napawde udany i fajny serial 4 pancerni i pies. w Rosjii Czechach i Niemczech jest to jeden z najbardziej lubiany serial wojenny a Polska co?? TO WSTYD że nie potrafimy docenic wagi kulturowej serialu i to ile on wniósł do naszego życia. NO prosze niech sie ujawnia wszyscy kombatanci. Macie pole do popisu
Pozdrawiam
Takraf01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m-jak miłość to dopiero moralne jest - szkoda mówić. Szkoda włącząć telewizor na te brednie - wszyscy zdradzają się ze wszystkimi a potem idą do kościoła i jest ok. Na wymioty zbiera.
Niech żyją pancerni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Notorycznie nie znosze seriali telewizyjnych i jestem chyba jedynym czlowiekiem w Polsce ktory nigdy nie ogladał ani jednego odcinka Niewolnicy Isaury "Dynasti" itp
O róznych terażniejszych serialach z Plebanią " na czele nie mogę nic powiedziec tak samo jak nie znam gwiazd "tamże wystepujacych a bracia Mroczek kojarzą mi sie raczej z parknigowym kolo UM niz z jakis filmem
Jeynymi serialami jakie w zyciu obejrzałem byli własnie 4 pancerni i Stawka i jestem z tego powody bardzo dumny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie zgadzam się - to nie frontowe złomowisko lotniska gdzieś pod kotłem stalingradzkim !

Ma być ciepły hangar przyfabryczny.

Sam też nie zamierzam kończyć w pobliżu czy w jakiś osikach i wierzbach. Dębina co najmniej.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie