Skocz do zawartości

Czterej pancerni i pies


Kaltenbrunner

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 357
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Odpowiedź niepełna :)

Gustlik tamę rozwalił z Panzerfausta
Czereśniak lubił harmoszkę, maść do drzewek i nóż sierpak"
Załoga T-34 walczyła ze spadochroniarzami niemieckimi.
I jedną spadochroniarką niemiecką - blondynką z fajnym biustem. Chciały się pozabijać z Lidką :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt drogi Parowozie.
Nie wiem czy to jest prawda, nie żyłem jeszcze wtedy, ale ploteczki mówiły że panie Raksa z Niemirską się nie cierpiały delikatnie mówiąc. Średni się lubiły na planie a poza to już miała byc wojna.
Zresztą chyba z Raksy lepsza babcia ;) niż z Niemirskiej, chociaż Niemirska jeszcze grywa w asiemcach" polsatowych.
Raksa zajęła się modą.

Wtedy podobno najtrudniejsze partie" do wyrwania w Polsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak po tym serialu w szkole (ZMECH) włazilismy do kaczora i dziwilismy sie jak oni sie tam wszyscy zmiescili ,jeszcze na dodatek Szarik Czeresniak i pułkownik.
Ja 186 cm wzrostu nie mogłem sie wyprostowac wewnątrz i przy wadze 95 kg z ledwoscia miesciłem sie we włazie dowódcy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt acer Raksa to zawsze była partia nie do wyrwania ,dlatego byc moze zakończyła karierę jako aktorka
W czasie kręcenia serialu Raksa juz była mężatka i miała małe dziecko oraz niezły dorobek aktorski natomiast Niemirska dopiero zaczynała i jechała raczej na blasku kariery swojej siostry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie