Skocz do zawartości

Czterej pancerni i pies


Kaltenbrunner

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 357
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Nie tak dawno obejrzałem sobie ten serial jeszcze raz (zuch ze mnie) i jedno jest pewne, szybko do niego nie wrócę. Są czasem sceny żenujące, czasem nudne np. epizody z psem. Albo np. dlaczego asi" używali kałachów, przecież realizatorzy mieli strzelające mp.
Efekt jest taki że pamiętam błędy realizatorów i co śmieśniejsze (żenujące) sceny.
A i właśnie, jakim czołgiem jeździli? T34/85 czy tak? To o czym mówi Wichura że dostaną nowy czołg z działem chyba 85mm (to w tedy kiedy załoga dowiedziała się że rudy zniszczony).

To ja już wolę Staszkę większą niż życie czyli kapitana Klosza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sceny z psem były fajne i nie narzekajmy na nie.
Kałachy zgadzam się, wtopa, ale nie ma co psioczyć.
Fajny serialik przygodowy dla dzieci, a jak widać kultowy dla naszego społeczeństwa, bo od 30 lat cieszy sie popularnością.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy dzisiaj telwizja panstwowa potrafi wyprodukowac taki serial? ktory bedzia mial jakikolwiek wplyw na mlodzierz?
tworzenie klubu pancernych, wizyty w zakladach itp itd.
Ich wtedy zaskoczylo, ze cos takiego bedzie sie dzialo- czy tivi dzisiaj ma jakis edukacyjny kierunek? m- jak mydlo, plebania, zlotopolscy- co niosa te seriale?
Nie mowie o ideologii przyjazni polsko-radzieckiej ale to idzie wytlumaczyc, przyjazn prawdziwa w trudnych czasach, milosc, super realizacja w plenerach, doskonale zarysowani bohaterowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dzisiejszych seriali to ja nie wiem bo nie oglądam.
A przyjaźń? Zauważył ktoś jak załoga odnosi sie do Tomusia? hehe raczej mało przyjaznie.
To chyba jest bardziej sentyment do dzieciństwa a nie to że film jest taki fajny.

A kto wie w jaki sposób w filmie ominięto problem powstania warszawskiego?

ps. przypominam sobie jak nosiłem torbę taką samą jak ten ruski kapitan (pawłow?) miałem tam i nici i linijkę, a w przedszkolu każdy czesał się jak janek i robiliśmy tekturowe pistolety qurka obłęd :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wieży ,to też musiałbym złamać nasz mały regulamin i zajrzeć do pomocy.
A zguba elektryka :Walther ,czy rękawiczka?
I juz Kolego następne pytanie wywołałeś ;)
Rękawiczka ,z której ręki?
:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź teraz !

Brawo furażerkę..... ale rękawiczka była z lewej ręki

Z górnej półki :

W jakie camo ubrane były trupy dywersantów niemieckich którzy zaatakowali obóz, a które pułkownik pokazywał załodze ?

Co szczególnie lubił brat magneta ? to mu wytykał sam pułkownik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie