Skocz do zawartości

STUG z Grzegorzewa wydobycie ODSŁONA DRUGA!!! - c.d


Bocian

Rekomendowane odpowiedzi

No cóz Jaca, zrozumienie czytanego tekstu nie jest twoja najmocniejszą stroną. Co robić są ludzi co tak mają. Nie gustuję też w twoim knajackim języku więc oszczędź sobie wogóle uwag o mojej osobie. Po trzecie słowo trudny pisze się w języku polskim przez u" otwarte. W razie gdybyś był dyslektykiem podaję link do słownika ortograficznego online: http://so.pwn.pl/
Po czwarte: Bez odbioru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Brawo Jaca masz rację ,klawiaturowcy dużo piszą a mało robią my mamy ta satyswokcję że coś robimy.
Mam pytanie czy ktoś się przyłożył do wydobycia ? oprócz pyskówek na Forach. My ponosimy jakieś koszta i poświęcamy nasz wolny czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się nieproszony bawić w czyjegoś adwokata, ale chyba faktycznie źle odczytaliście post kol. pomsee [ten z g.8:42]. Wiem, że atmosfera na forum w tym temacie jest gorąca, bo jest tu kilku sympatyków", którzy chyba dostaną apopleksji jak już wyrwiecie [czego jestem pewny] tę wannę, ale pomsee [tak jak i ja] jest po Waszej stronie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia
balans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
rozmawiałem z kpt Ogrodniczukiem (podczas ostatniego otwartego dnia muzeum w ramach święta WP) który stwierdził że w tym roku niestety nie ma szans na wyciągnięcie wanny Stuga, między innymi z przyczyn wysokiego poziomu wody choć to raczej nie jest najważniejszy powód
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie potrzebnie denerwujecie się , napisałem to co usłyszałem od kpt Ogrodniczuka. To że teraz tam jest sadzawka" nie oznacza że później np za dwa - trzy miesiące sytuacja nie ulegnie poprawie. Ponadto ze słów kpt Ogrodniczuka wynikało że problem nie leży tylko w warunkach terenowych, niestety ze względu na odbywajacą się imprezę, przewijające się tłumy zwiedzających Ogrodniczuk nie miał czasu na wchodzenie w szczegóły i tyle. Szkoda ze będzie trzeba poczekać na ostateczne rezulaty do przyszłego roku. Natomiast niecierpliwym polecam muzeum powstania słowackiego w Bańskiej Bystrzycy gdzie można zobaczyć egzemplarze i Stuga, i IV" i równiez 250" jak i 251" i ciekawostkę czeski czołg Skodę na bazie którego robiono Hetzery. Ekspozycja zewnętrzna jest bezpłatna a wnętrze muzeum mozna zobaczyć za jedyne 70 koron (ciekawostka to np mp 41 czy pięknie zachowany sturm)
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się ubawiłem.Chłopie za dwa-trzy miesiące będzie wygladac tak.Wtedy Cie zaprosimy wjedziesz sprzetem potem przepompujesz wode (albo odwrotnie) a my wytargamy dziada.
Zgadzasz sie?Jak nie to nie pisz o czymś o czym nie masz pojecia i nie podgrzewaj atmosfery bo zaraz beda komentarze typu:Wbic płotek Larsena potem igłofiltry na miesiac potem helikopter i wanna na wierzchu".
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem jednym z klawiszowców" , ponieważ o tym wydobyciu dowiaduję się tylko i wyłącznie z tego forum (nie mam możliwości aby w to miejsce przyjechać);tak jak wiele osób jak przypuszczam.Czytaniu jednak przeszkadza fakt iż pomimo założenia części drugiej tego tematu, prócz zdjęć (ciekawych)i konkretnych informacji (tych w temacie) , występują tu popisy i pouczenia sfrustrowanej osoby. Jaca2003 to jest już nudne i marne , napisz jakieś konkretne informacje (vide post wyżej), jak w ogóle je posiadasz , a z przyjemnością dowiem się czegoś nowego ....i weź Prozac ;)) .pozdrawiam.liha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaca
Nie każdy Ci wrogiem i nie każdy który zabiera głos w tym temacie szuka z Tobą zaczepki.
Ludzie maja prawo wiedzieć co się dzieje a jak my im tego nie powiemy to kto?
Poza tym forum to też takie miejsce gdzie nie wszyscy muszą mieć takie zdanie jak TY czy ja. Czytająć Twoje posty w których atakujesz na ślepo wszystkich i za wszystko ma się wrażenie że ludzie zaangażowani w Grzegorzew to banda pieniaczy, egoistów, malkontentów i wszystko wiedzący" fachowcy z każdej dziedziny. A sam dobrze Wiesz że tak nie jest.
CSWL i Muzeum Broni Pancernej ma swojego rzecznika prasowego jest nim kpt. Tomasz Szulejko.

Pozdrawiam Jacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie