Jump to content

przypadek - UR


Recommended Posts

Dowiedziałem sie dzisiaj , że w sobotę w okolicach Ruskiego Brodu , dwóch młodych , początkujących poszukiwaczy odnalazło UR-a .Był ledwie 10-15 cm pod powierzchnią ziemi , było też sporo amunicji i zapasowy magazynek . Osobiście tego nie widziałem ( oprócz łuski , którą dostał gratis mój znajomy ) , on widział - twierdzi że stan średni , sporo wżerów i zero drzewa . Ale co najważniejsze chłopcy nie znali sie na tym i zaraz sprzedali w pobliskiej miejscowości za całe 500 zł . Gdyby nie ten znajomy nikt by o tym nie wiedział .
Link to comment
Share on other sites

znika nie znika!!i tak by go nikt legalnie nie pokazał a tak niech zdobi kolekcje kogoś kto się nim troskliwie zajmie bo może za 10 - 20 lat będzie mógł ujrzeć światło dzienne!na pewno nie zginie!grunt że nie trafił do huty!a tak na marginesie ciężko mi uwierzyć że został znaleziony w tamtym miejscu:)widocznie cuda się zdarzają!!musieli gdzies z oku" go trafić no i przez przypadek, może w drodze do miejscówki bawili się wykrywką , ustawiali a tu nagle pisk!!pozdrawiam.
Link to comment
Share on other sites

ubenfurer a czemu piszesz ze szkoda"? moim zdaniem fajnie jest ze poczatkujacy cos fajnego wyciagnie, poszukiwacze ktorzy maja juz wielki starz w tej zabawie powinni dac szanse mlodym:P moim zdaniem wlasnie pewnie jakis doswiadczony poszukiwacz go kupil, wiec ubenfurer nic innego Ci nie pozostalo jak tylko czekac na jakiegos jelenia" jak oni, ja bym takiego fanta nie oddal!

PS. sam jestem poszukiwaczem z malym starzem(2lata z wykrywka)
pzdr.
Dawid
Link to comment
Share on other sites

W tej chwili wróciłem z RB . Zdjęć nie było czemu robić . Tak jak słyszałem UR praktycznie już w niedzielę poleciał do Warszawy i to już pewnie za więcej . Pierwsze ręce które go kupiły od chłopaków z Gwarka puściły go w obieg . Ale gość nie chciał nawet rozmawiać , on nic nie wie , nic nie kupował " .
Wersję kupna potwierdza jednak znajomy z Wa-wy , który widział go w sobotę po wydobyciu i gratulował chłopakom . Dostał w zamian luskę gratis . Jedyne co dało się ustalić to słaby stan ale co by nie było to UR.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information