Jump to content

Powstastaje Tiger I (na Węgrzech)


Marek Jaszczołt

Recommended Posts

A według mnie zbudowano potworka.Helmut konstruktor to się pewnie w grobie przewraca.Zbudujmy replike 7TP na bazie syrenki.Tak taniej i łatwiej.traki wezmy z gumy do majtek wieżę z dykty.W końcu jak ktoś będzie chciał to tez podobieństwo zobaczy.I reneactingowcy do tego w morro WP i można miec ful wypas.
Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

mhm... Wars98 ...i zaparkujemy ten oryginał obok tego henkla z wody ...wtedy dopiero będzie ubaw po pachy...

pzdr tiaret

Hm Warsiu targaj kotka zaraz po .............(długo by wymieniac)A wtedy obaczym nowy twór Ludzików z Wytrzeszczonymi Oczyma9oczami?Oczmi?)
Pozdrawiam lub może pazdrawlaju?
Link to comment
Share on other sites

Hm. Kruca Bomba Warsik znowu mędrkuje............Wstyd Panie Waqrs wstyd.Wyjąłbyś z piwnicy małe conieco bo potem znowu będzie że w tajemnicy.Że przed innymi.Że nie potrafisz.Że jesteś z tamtego układu politycznego.Że sprowadzasz z zachodu aby w Polsce błysnąc.Że.........
Zarzuty jako prawnik ustal Sam dla Siebie.
Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Panowie proszę na temat. Osobiste wycieczki raczej nie wskazane.
Co do mnie. Fakt, makieta-słuszna uwaga pana Marka Jaszczołta- taka sobie- a i silnika raczej bym przy ludziach nie odpalał. Co za dzwięk, co za basy :).
Ale z drugiej strony: pomyśleć nad obracaną wierzą-o ile takowej jeszcze nie ma, wzmocnić lufę, pomalować jak najwierniej, okopać, trochę zamaskować, pirotechnika w lufę i ... SRUUUU.
W końcu Niemcom paliwa brakowało i często używali czołgów praktycznie jako baterii p-panc. Wtedy w niejednym reko by zrobił karierę. Przynajmniej gawiedź miała by radochę. A jak będzie coś lepszego to szybciutko na żyletki.
Takie jest moje zdanie.
Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Jaca2003. Miałeś rację. Zawsze się znajdzie koleś, który będzie narzekał, że a to lakier zadrapany, a to że reflektor mu się po 60 latach nie chce świecić... :D
I że to w ogóle kupa złomu, a może i dwie... :)
Link to comment
Share on other sites

eeee...no bez przesady na tym henklu to lakier jest supeer ...i reflektorki prawie świecą, i juz słychać pomruk silnika w tigerku, a ten węgierski to badziew , ot konserwa, nie warto wogóle było się zabierać, to musiał być jakiś osioł że sobie go wyspawał.
nie to co u nas same oryginały na chodzie :-D


pzdr tiaret
Link to comment
Share on other sites

Najbardziej przeraza Polska Rzeczywistośc.Wychyl się to Cię zgnoja.Zrób cos co innym się nie udało to zaraz trzeba Cię zjechac i ustwic w szeregu.Tak jak chłopaki(przepraszam jesli uraziłem)zabrali się za 7 to zaraz z nimi jazda.Tak jak Wars z Oksiem zrobili na poczatek Heńka i przymierzają sie do kilkunastu ton złomu więc trzeba by ich oddac do wariatkowa.i tak to już jest.Nie wierzgaj jak cię w d..e pier.....
Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

glupie madziary,zrobily sobie konserwe i beda kosic kase na wyporzyczaniu do filmow i na pokazy i smieja sie, z polaczkow ktorzy potrafia tylko szczekac i kopac pod soba dolki. bez odbioru ,bo nie chce mi sie odpisywac,nie warto
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information