Skocz do zawartości

SKRADZIONO MI KOLEKCJE


pika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,tej nocy skradziono mi całą kolekcje:około 100 klamer do pasa oraz około 30 emblematów z pierwszowojennych nakryć głowy,także troche drobiazgów,niektóre z emblematów były unikatowymi na skalę kraju,załączam zdjęcia,wszystko co na nich jest zginęło,zdjęcia nie są najlepszej jakości,ale tyle mi pozostało.Może kiedyś coś wyjdzie na rynek kolekcjonerski.Jeżeli ktoś kiedyś się spotka z którymś z eksponatów to bardzo prosze o kontakt:pika10@poczta.fm lub 502382876 Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Cześć. Pamiętam te fotki z wątku : Carskie i pruske wykopki 1 wojny!!!". Podziwiałem je pełen zachwytu. Szkoda, że pozostały Tobie tylko zdjęcia. Piękna kolekcja. Ciekawe co dalej się z nią będzie działo. Oby wróciła do właściciela. Pozdr i współczuję wz1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo wspolczuje, ogromna strata. najgorsze jest to, ze chyba byl w to zamieszany ktos kto widzial kolekcje, wiedzial gdzie sie znajduje i znal jej wartosc. az strach pomyslec.


pozdrawiam i zycze szybkiego wykrycia sprawcow oraz powrotu kolekcji na wlasciwe miejsce

kruku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie