Skocz do zawartości

IL 2 Sturmovik-jak w to się bawić?


pzl

Rekomendowane odpowiedzi

Aha. Mam problem jeszcze jeden. Mój brat nie może stworzyć własnego osobnego pilota. Nie może zagrać żadnej misji a gdy ustawia przyciski to jak wyłączy i włączy iła to mu się znowu wykasowywują (czy jak to się piszę). Też miałem ten problem i go wyeliminowałem ale nie pamiętam jak to zrobiłem. Może mi ktoś pomóc? Znaczy mojemu bratu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latam na Sturmoviku od jego pierwszej premiery w Polsce czyli chyba od 2001 roku.Mam wszystkie jego wersje wraz z najnowszą 1946 i jak narazie uważam, że jest to najlepszy z symulatorów jakim kiedykolwiek latałem (inne to CFS2,3,4, LOOK ON i inne mniej znane).Latanie na symulatorze oczywiście, że nie może się obejść bez odpowiedniego joystika, ja używam Saitek X52(narazie bez orczyka-pedałów, ale może kiedyś-kto wie). Oczywiście joy nie musi być tak wypasiony jak X52, ale uważam, że powinien być 3D (Logitech Extreme 3D- w miarę przystępna cena ok. 100 ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Nie wiem, czy ktoś to czyta, ale a nóż przeczyta to nasz znawca jaworskitom i odpowie mi na pytanie, a mianowicie: Jak mam niby określać vektor 090-> proszę o kierunek do bazy. Jak mam do niego dotrzeć. Gdyż gram na poziomie realistic i jak wiadomo tam nie ma takiego czegoś jak ikony na mapie ani tym podobne. I Jak mam ten vektor ustawić, patrzyłem na wskazówki na panelach w kokpicie (jak kolwiek się to pisze :D ) i nic po prostu nie wiem, nie rozumie. Mile widziane screeny. I czy znacie jeszcze jakieś inne forum (aktywne) o tej grze. Z góry dzięki, można odpisać na gg: 3036953. Z góry dzięki jeszcze raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vector 090 czyli azymut 90, czyli dokładnie na wschód... 0 = północ, 180 = południe, 270 = zachód. Plus wszystkie kierunki pośrednie oczywiście.
Chyba jest tam gdzieś kompas w polu widzenia? :-)

Pzdr

Grzesiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Witam.. Mam wolant Saitek Pro Flight + Pro Rudder Pedals. Niedawno zakupilem IL 2 Sturmovik 1946, symylator wyglada bardzo ladnie jednak problem powstaje podczas konfiguracji wolanta. Nie daja skonfigurowac sie pedala. We wczesniejszych symulatorach nie bylo zadnych bledow. Jesli ktos mial podobny problem, prosze o pomoc. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 4 weeks later...
  • 7 months later...
Lata ktoś jeszcze? Ja jestem praktycznie codziennie na serwerze Skies of Fire, nick ten sam co tutaj. Obowiązująca wersja gry - Il-2 Sturmovik 1946 spatchowana do v4.09, opcjonalnie Ultrapack 2.0 ale i bez niego można polatać.

Zabawa oczywiście przednia i fajny klimat, zapraszam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 7 years later...
@ pzl 2005-12-23 13:13:00
...cały czas Me 109 w każdej wersji wpada w przeciągnięcie, zwalając się w korkociąg"

______________________________________________


W przeciągnięcie się nie wpada, więc chyba to jest marny software. W przeciągnięcie statyczne wchodzi się bardzo łagodnie, wcale nie szybko, spokojnie, nieraz w sposób nieodczuwalny dla pilota i niezauważalny, stąd zresztą tyle wypadków spowodowanych przeciągnięciem. W przeciągnięcie dynamiczne też się nie wpada i też nie jest ono aż tak gwałtowne, tylko nieco szybsze niż to wcześniejsze.

Jeśli tak słabo lata Ci Me 109 to producent tej zabawki chyba nie odrobił jakiejś lekcji z mechaniki lotu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie