Skocz do zawartości

CoD 2


maxikasek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Jakiż jak prosty chłopaczyna jestem ... przecież to normalne - czymś trzeba urozmaicić rozszerzenie. Pewno w nowej częsci albo w jakimś nowym Mission Pack'u będzeie to wszystko ;-)

czekam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Hmmm... chyba pierwsza część była lepsza...
Grałem na poziomie ormalnym" i wkurza mnie to, że ładuję w Niemca pół magazynka, a ten jeszcze się podnosi... I to samo w drogą stronę - po tym jak obrywam, następuje po jakimś czasie coś jak samowyzdrowienie" i mnie też trudno zabić... Brakuje mi tu pewnej dozy ealizmu", że jak jestem ranny, to np. trudniej się poruszam, albo że leczenie" po znalezieniu apteczki lub przez sanitariusza...
Ogólnie gra fajna, jednak musiałem ją sobie dawkować, bo przy dłuższym siedzeniu przed monitorem stawała się nieco nudnawa przez w/w powody...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie super. Fajny klimat, taki filmowy. Super wrazenie robia okrzyki zolnierzy obu stron. Walki uliczne w Satlingradzie bardzo wciagajace przynajmniej na wysokim poziomie trudnosci. Ciekawa opcja z robieniem zaslony dymnej. Wiecej plusow nie pamietam bo doszedlem dopiero do drugiego poziomu:) Gra nie nudzi tak jak Brothers in Arms, chociaz ta tez ma kilka plusow. Wole jednak CoD 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeszedłem. Szkoda że gra jest lekko przykrótkawa... ale ogólnie fajna ,dobra grafika ,kilka unowocześnień ;) np. granaty dymne się przydawały. Przymulały mnie tylko misje brytyjczykami na pustynii...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Od razu trzeba grac na Veteran" gdyż w przeciwnym razie połowe wrmachtu możemy wybic kolbą.Dziwnym trafem cała aliancka broń ląduje po chwili na ziemi. Sten dziadostwo , BAR za wolny i mały magazynek a Bren zasłania widok :P thompson nienadaje sie do prowadzenia intensywnego ognia bo magazynek malutki garand to wogole blee.SMLE jest lepszy od mausera ale jak znajdziemy giete to juz sie z nim zegnamy.Ruska bron wypada o wiele lepiej od składnego PPS po pojemna pepesze. W sumie wszystko dobrze odzwierciedlone.Mój ulubiony tandem to Gieta plus STURM mozna wtedy niemców łoić jak sie patrzy.
Najwiekszą wadą jest tryb snajperski w grze praktycznie niemozliwy do wykorzystania gdyż na wyzszych poziomach niemcy prują szybko celnie z wielkich odległosi. Strzał , przeładowanie ustablizowanie giwery i juz jestesmy poczestowani serią.Kolejna wada jest nieskończoność wrogów. Zanim nie dojdziemy do okreslonego punktu z wiejskiego domku moze wyskoczyc 2 milony niemców.
Okrzyki niemców rewelacja . Brakuje elemnetu zaskoczenia niemcy widza nas z kazdej odległosci a nawet przez sciany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto gra na multi?? No właśnie!! Na multi wychodzi cała prawda o broni!! z garabinów zdecydowanie mauser i lee enfield (mosinem zazwyczaj załatwia się po 2 strzałach). Thompson zawalisty to wpadania we wroga i koszenia po kolei (jak się umie grać to jest no problem :) ). MP43 - RULEZZZ!!! Bren byłby chyba najlepszą bronią gdyby nie to, że zasłania pół ekranu, ale można się przyzwyczaić. Ze sniper najlepiej wypada springfield i mauser. Garand jest genialny bo rozwala praktycznie o 2 trafieniach (jet dobry na dalekie i bardzo bliskie odległości). Mp40, sten i smarownica wypadają jako tako w porównaniu z innymi broniami. Zawiodłem się na SWT i G41 (Za słaba moc). Ogólnie w codzie 2 trzeba znaleźć swoją ulubioną broń. Jak się już ją znajdzie to można wymiatać!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey...
Co do broni, najpierw biegałem tylko z bren'em jest dobry i wcale nie taki nieporęczny. Jednak najczesciej z MP-43. Wg mnie najlepsza snajperka to lee enfild ( dwukrotnie pojemniejszy magazynek od innych ). Mauser wygrywa tylko biorac pod uwagę celowanie przez przyzady.
Moje ulubione mapy to te snajperskie" Ville.... i brek -costam. No i oczywiscie Afryka.
Mój login to Yrek from Danzig. Sorrki jesli komus z Was nie raz wywaliłem cały magazynek z cichacza ( he he ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kiedyś zdziwiło mnie jak w MP-43 miałem az 40 szt. amunicji. fajny jest też server chyba admirał Mod czy jakoś tak - gdzie możesz strzelać tylko z odległosci nie mniejszej niż 35 stóp! Jest tam w opcji sg-43 z lunetą.
trafiłem też raz na mod gdzie Niemcy biegali z...(panzer)shrekami, a ja z MP-43, ale nie udawało mi się podniesc ich broni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modów do coda2 jest cała masa. Jedne lepsze, drógie gorsze.... jak dla mnie, to tworcy gry z ppsza stanowczo przesadzili: celność ma taką jak mp43, szybkostrzelność 1,5 razy większą od thompsona i jeszcze 71 naboi w magazynku...
Zapomniałem dodać, że zawalisty jest m1 garand (celowanie w miale ok). Co do mausera, to jest wg. mnie najlepszym riflem. Potem jest enfield i potem mosin (mosin dupwaty, bo czesto dopiero za drógim razem zabija).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
gra jest dobra . Przeszedlem ja w jedna noc gralem od 22do 5:30 rano . troske wkurzaly mnie misje amerykanskie . Z broni najbardziej podeszly mi PPSz , PPS ,Sten, mauserek ,BAR itp (nie lubie snajperek i nie lubie jak wrog je ma :P ) ale smarownica tez fajnie sie gra , na multiplayerze mam nick Lukas_PL jak cos to zagadac ;)

pozdrawiam
ps. na GeForce 4 mx440 chodzi bez najmniejszego prob lemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie