Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

SP17

Forum members
 • Content Count

  718
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. W wersji Forgotten....P-11 juz była. nie powiem by swietnie mi się nia latało. Oczywiscie bez joya ani rusz. Ja kupiłem 3D specjalnie pod gierkę. Nie wiem czy wszystko dobrze bylo wytrymowane ale nie czułem wstrzas gdy strzelano do mnie.
 2. A jak wam grało sie w sieci? Mnie nigdy nie udało się dołączyć do serwera.
 3. Hey... Miałem te same problemy. Ale nie piszesz czy wykonaleś całą długą procedurę trymowania lotek i sterów. Mimo tego też nie mogłem wykonać prostego lotu, nie mówiąc juz o pętli.Ja ma Ił-2 Forgotten battle. Ograniczałem się tylko do roli strzelca np w He-111 czy w Tb-2 chyba. Uwielbiam symulacje ale za dużo procedur teraz trzeba wykonać.
 4. SP17

  Nieśmiertelniki-rejestr

  Jako pierwszy podam swoje: 1. 1.Komp. J.R. 544 nr żołnierza 45,jest też lit. A miejsce znalezienia: Gdańsk Owczarnia,były też kości chyba goleni,stalowa klamra trochę guzików resztki materiału,naboje do Mauzera i Mosina,z uwagi na kości nie rozkopywałem dalej. 2. 7./J.R. 70 nr żołnierza 196-aluminium przełamany(ta część od poszkodowanego),pare naboi od Mauzera i Lebela kilkanaście guzików w tym jeden z liczą 10",kości nie było(chyba),znaleziony Gdańsk Dolina Radości przy transzei. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information