Skocz do zawartości

CoD 2


maxikasek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
wczoraj zarwałem nockę estując" COD 2...Panowie REWELACJA, grałem jak zwykle na najtrudniejszym poziomie i powiem uczciwie, ze gra jest świetna. Nie sprawdzałem jeszzce multi,ale nie oszukujmy się - tam licza się już umiejętności a nie wygląd nowym mapek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym porównać do jedynki", ale nie mogę :-). już nie pamiętam oc było w Codzie a co w MoHu. Co do 2. rewelka. Wprawdzie moim ulubionym sprzętem zawsze jest snajperka, zaś zwykły kb wynmieniałem jak mogłem najszybciej na pm- to tutaj poza misją gdzie jest konieczna- wyrzucm od razu snajperkę. Ganiam całą planszę z Kb + pm do oczyszcania pomieszczeń. Do tego granaty dymne- ratują tyłek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ta gra zawiodła. nie przeszedłem jeszcze misji Amerykanami,ale mysle, ze juz nic sie nie zmieni. Znowu same MG42, jak w pierwszej czesci. PPSy sa juz w 42 roku w Stalingradzie. Nie zauwazylem RKMow, znowu tylko Ople jako ciezarowki...przepraszam, ze narzekam, ale dla mnie, w porownaniu z CoD i CoDUO to po prostu kwas i nie oslodzi tego nieco lepsze opracowanie graficzne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
strasznie krotka ta gra :(
i poziom easy jest za latwy. naprawde trzeba sie starac zeby zostac odstrzelonym. ale scenariusze misji sa swietne. atak niemcow na broniona farme plus koniecznosc zniszczenia czolgu jest ciekawy. i wszystko bardzo realne. super pomysl z granatami dymnymi. moze tylko za duzo tego uzbrojenia wszedzie pozostawiaja zabici. niby real, ale granaty czlowiekowi prawie nigdy sie nie koncza :)
ale realistycznosc i klimat bardzo mi sie podoba. chyba bije wszystkie dotychczasowe gierki. kiedy dodatek? :)

pozdr
robert_kudelski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realizm - ok, ale wczesniejsze wersje przyzwyczaiły np do w rodzai broni długiej. Tu mogę mieć tylko jedną (multi play.)chyba, że czegoś nie aktywowałem. Mapy w multi to też kicha za mała roznorodnosc, np. brak czegoś w stylu Hurtgen poza Brekhurt. No i brak mozliwosc obsługi pojazdów. Sa też plusy - mozna schować się w trawce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie