Skocz do zawartości

Bitwa Wyrska 2006 - 20 maja 2006


duszan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 308
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Podziękowania dla wszystkich grup biorących udział za wspólną walkę - miło było spotkać starych znajomych. Tomku - nie pogadaliśmy sobie o tych kontrfałdach, trzeba będzie dokończyć na forum ;). Impreza nadzwyczaj udana. Inscenizacja 17.09. wyszła bardzo ładnie, mimo ogroooooomnej improwizacji :D. Przy okazji jeszcze raz dziękuję Kolegom z GOŚ, 8 PPLeg i AA7, którzy nas wspomogli (BTW: nie ma ktoś jakichś fotek ?). Inne inscenizacje też super, zarówno te w których grałem jak i te które tylko oglądałem. Zresztą tak jak powiedziałem Piotrkowi: Super, zresztą jak zawsze u Was w GOŚiu":D.

Zdjęcie ze stołem operacyjnym też super. Przepraszam za ten śmiech, ale jak dziewczyny z kpt. Tomkiem Szczygłem mnie kroiły, to wygadywały takie rzeczy, że nie sposób było wytrzymać :D. Zresztą to było przed inscenizacją i sama bitwa chyba na tym nie ucierpiała :D

Trochę fotek u nas na stronie:
http://www.wrzesien39.pl/wyry06/

Pozdrawiam
Przemek kiler"
SRH Wrzesień 39"

P.S. Żal tylko tej strzykawki, z której miałem zaaplikować znieczulenie jednemu kaniowskiemu, ale wypadła gdzieś z apteczki podczas biegu :D No cóż straty muszą być :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza zaje**** ; )

Sekcja mozdzieza dziekuje chlopaka chyba z 8ppleg za achtungi, ktory zwiewaly helmy : )

Dziekuje Wrzesniowi 39 za to ze moglem zobaczyc znow moich ulubiencow w akcji ; )

Dziekuje blotu po kostki ze dobrze zakonserwowal mi trzewiki i sloneczku ze pomimo nieciekawych prognoz wyszlo by wspierac nas w boju :)

Pozdrowienia dla świrow" Kaniowskich za nocny marszcz przez gaszcz wyrskich lasow :)

Podziekowania dla kierowcow amrykanskiej ciezarowki, za to ze ich wielokrotnie wykorzystywalem w transporcie moich zwlok :)

Pozdrowienia dla wszystkich mundurowych, ktorych niesposob wspomniec.

Pozdrawiam
Strz. Leszek Bensz
GRH Grupa Operacyjna Śląsk "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie